هدر موبایل
1392/08/15 09:22:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادری:

دولت پیشنهادات خود درباره هدفمندی یارانه‌ها را در قالب بودجه 93 ارائه کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ دولت می‌تواند در قالب لایحه بودجه ۹۳، پیشنهاداتش را در خصوص چگونگی اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها ارائه کند.
دولت پیشنهادات خود درباره هدفمندی یارانه‌ها را در قالب بودجه 93 ارائه کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ دولت می‌تواند در قالب لایحه بودجه 93، پیشنهاداتش را در خصوص چگونگی اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44581.jpg دولت,پیشنهادات,خود,درباره,هدفمندی,یارانه‌ها,را,در,قالب,بودجه,93,ارائه,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزارش خانه ملت؛جعفر قادری نماینده مردم شیرازدر مجلس در پاسخ به این سوال که با وجود کسری در پرداخت یارانه‌ها آیا می‌توان طرح هدفمندی را ادامه داد، گفت:‌ قطعا به این شکل هدفمندی یارانه‌ها قابل اجرا نیست و باید تغییراتی در آن ایجاد شود.  

 وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا می‌توان با پایین آوردن قیمت اقلامی نظیر بنزین، طرح هدفمندی را متوقف کرد، افزود: هرگز نمی‌توان چنین اقدامی انجام داد چرا که با پایین آمدن قیمت بنزین باز هم نمی‌توان تورم فعلی را کنترل کرد.  
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین درباره چگونگی شناسایی خانوارهای پردرآمد تصریح کرد: پیشنهادی را مطرح کردیم مبنی بر اینکه افرادی که می‌خواهند یارانه بگیرند متعهد شوند که اطلاعات اقتصادی خود را در اختیار دولت بگذارند.  
 
قادری اضافه کرد: اگر اینگونه می‌شد عده‌ای خود به خود حذف می‌شدند ولی متاسفانه خیلی‌ها حاضر نشدند که اطلاعات اقتصادی خود را به دولت ارائه دهند.  
 
نماینده مردم شیراز با اشاره به لایحه بودجه سال 93 گفت: دولت می‌تواند در قالب لایحه بودجه پیشنهاداتش را در خصوص چگونگی اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها ارائه کند، ما نیز اقداماتی را انجام داده‌ایم که در زمان تصویب بودجه سال 93 به طور همزمان در این باره تصمیم خواهیم گرفت.  
 
وی همچنین خاطرنشان کرد: دولت می‌تواند در قالب لایحه اصلاحات قانون هدفمندی یارانه‌ها را به مجلس ارائه دهد تا تنگناهای این طرح برطرف شود.  
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: امکان توقف طرح هدفمندی یارانه‌ها وجود ندارد و باید دولت یارانه اقشار محروم جامعه را همچنان پرداخت کند./
پایان پیام  
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet