خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/15 09:35:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جدگال:

اخلاص عسگر اولادی کم نظیر بود

نماینده مردم چابهار، نیکشهر و کنارک در مجلس شورای اسلامی با تسلیت درگذشت ˈحبیب الله عسگراولادیˈ دبیر کل سابق حزب موتلفه گفت: او حقیقتا فردی معتقد به جمهوری اسلامی و مبانی نظری معمار کبیر انقلاب اسلامی بود.
اخلاص عسگر اولادی کم نظیر بود نماینده مردم چابهار، نیکشهر و کنارک در مجلس شورای اسلامی با تسلیت درگذشت ˈحبیب الله عسگراولادیˈ دبیر کل سابق حزب موتلفه گفت: او حقیقتا فردی معتقد به جمهوری اسلامی و مبانی نظری معمار کبیر انقلاب اسلامی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/51270.jpg اخلاص,عسگر,اولادی,کم,نظیر,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ˈیعقوب جدگالˈ اظهار داشت: مرحوم عسگر اولادی از اخلاص کم نظیری برخوردار بود که همه سیاسیون کشور و به ویژه دوستان، بستگان و همفکرانش روحیه ایشان را منحصر بفرد می دانند.

این نماینده اهل سنت مجلس خاطرنشان کرد:مرحوم عسگراولادی همواره در رفتار، گفتار و موضع گیری های خود رضای خداوند متعال را در نظر داشت و خوش آمدن یا بد آمدن افراد، تشکل ها یا گروه ها را در اتخاذ موضع گیری های خود در نظر نمی گرفت و صریحا مبانی نظری خود را تبیین و تشریح می کرد.
 
جدگال خاطرنشان کرد: مرحوم عسگر اولادی هیچ گاه از 13 سال تحمل زندانش در دوران ستم شاهی به عنوان سابقه یاد نمی کرد زیرا این موضوع را وظیفه خود می دانست و معتقد بود راهش را با تشخیص وظیفه انتخاب کرده است بنابراین هیچ گاه از این مساله هزینه نمی کرد.
 
عسگراولادی از یاران خدوم امام و رهبری صبح سه شنبه در سن 81 سالگی پس از تحمل یک دوره بیماری و عارضه قلبی درگذشت.
به گزارش ایرنا،پیکر مرحوم عسگراولادی صبح پنجشنبه این هفته از مقابل مسجد عالی شهید مطهری تشییع خواهد شد. /
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet