هدر موبایل
1392/08/15 10:18:26
سرویس اجتماعی
در گفتگو با خانه ملت اعلام شد:

جزئیات جمع‌آوری امضا برای دو نامه در مجلس/ سوال از وزیر علوم و تذکر به رئیس جمهور

نایب رئیس کمیسیون آموزش و‌ تحقیقات درباره جزئیات دو نامه که امروز در صحن علنی مجلس در حال جمع‌آوری است، گفت: در رابطه با انتصابات اخیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دو نامه با موضوعیت سوال از فرجی دانا و تذکر به رئیس جمهور توسط کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری آماده شده که در حال جمع‌آوری امضا برای آن هستیم.
جزئیات جمع‌آوری امضا برای دو نامه در مجلس/ سوال از وزیر علوم و تذکر به رئیس جمهور نایب رئیس کمیسیون آموزش و‌ تحقیقات درباره جزئیات دو نامه که امروز در صحن علنی مجلس در حال جمع‌آوری است، گفت: در رابطه با انتصابات اخیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری دو نامه با موضوعیت سوال از فرجی دانا و تذکر به رئیس جمهور توسط کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری آماده شده که در حال جمع‌آوری امضا برای آن هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/51445.jpg جزئیات,جمع‌آوری,امضا,برای,دو,نامه,در,مجلس/,سوال,از,وزیر,علوم,و,تذکر,به,رئیس,جمهور Icana

جبار کوچکی‌نژاد ارم ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، توضیح داد: با توجه به انتصاباتی که وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری داشت، نمایندگان گلایه‌هایی را به ایشان انتقال دادند.

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان از پاسخ های ارایه شده از سوی وزیر علوم هنوز قانع نشده‌اند، افزود: به همین منظور و برای توضیحات بیشتر کمیسیون آموزش و تحقیقات دو نامه خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس جمهور آماده کرده و در حال جمع‌آوری امضا در این رابطه هستند.

کوچکی ن‍ژاد گفت: نامه اول خطاب به  رئیس جمهور آماده شده که در رابطه با انتصابات اخیر وزیر علوم تذکراتی را در آن داده شده است.

وی یادآور شد: نامه دوم سوال از وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری است تا در رابطه با انتصابات اخیر در این وزارتخانه توضیح دهد.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، افزود: برای ارائه این نامه‌ها تا کنون 80 نماینده مجلس آن را امضا کرده‌اند و متصدی اصلی تدوین این نامه‌ها کمیسیون آموزش، تحقیقات و فن‌آوری مجلس بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet