خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/15 11:01:01
سرویس سیاسی
خجسته در گفتگو با خانه ملت مطرح کرد:

جزئیات جلسه کمیسیون شوراها با وزیر پیشنهادی ورزش/ تاکید سجادی بر پیگیری فساد و سیاسی کاری در ورزش

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشوردر تشریح جلسه کمیسیون با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: در این جلسه مقرر شد فساد وسیاسی کاری در ورزش پیگیری شود.
جزئیات جلسه کمیسیون شوراها با وزیر پیشنهادی ورزش/ تاکید سجادی بر پیگیری فساد و سیاسی کاری در ورزش رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشوردر تشریح جلسه کمیسیون با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: در این جلسه مقرر شد فساد وسیاسی کاری در ورزش پیگیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43368.jpg جزئیات,جلسه,کمیسیون,شوراها,با,وزیر,پیشنهادی,ورزش/,تاکید,سجادی,بر,پیگیری,فساد,و,سیاسی,کاری,در,ورزش Icana

امیر خجسته در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه کمیسیون شوراها با وزیرپیشنهادی وزارتخانه ورزش و جوانان، گفت: دراین جلسه مطرح شد که هرگونه سیاسی کاری باید از ورزش جدا شده و این بخش صرفا در حوزه خود به فعالیت ادامه دهد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شاخص های مدیریتی در وزارتخانه ورزش و جوانان و لزوم به کار گیری افراد لایق و مدیریت درآن، افزود: اولین نکته ای که در این وزارتخانه باید به آن توجه کرد این موضوع است که وزیر مربوطه باید از جنس ورزشکاران و رنج کشیده این حوزه انتخاب شود، به عبارت بهتر مدارج مدیریتی را طی کرده و موفقیت هایی را در این حوزه کسب کند.

وی با انتقاد از دخالت سیاست در امور ورزش، تصریح کرد: بسیاری ازمشکلاتی که در حال حاضر درحوزه ورزش مشاهده می شود، دخالت سیاست در امور ورزش بوده و سیاست بازی ها باعث شده که از بسیاری موفقیت ها فاصله بگیریم.

خجسته فساد در ورزش را عنصری نامطلوب برای کشور دانسته و عنوان کرد: هرگونه فساد در ورزش و زد وبندها نه برای مردم قابل قبول بوده و نه زیبنده نظام و شأن انقلاب اسلامی است.به همین دلیل باید با هرگونه فساد به جد مقابله شود.

این نماینده مردم درمجلس نهم در همین راستا افزود: برای پیگیری مسائل و مشکلاتی که در حوزه فساد ورزش مطرح شده است دستور ویژه ای به کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی و ارتقای سلامت  نظام اداری کمیسیون داده شده تا این موضوع به صورت ویژه در آن، بحث و پیگیری شود.

وی توجه ویژه به ورزش همگانی را جز تاکیدات مقام معظم رهبری ارزیابی کرد و گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند توجه ویژه به ورزش همگانی موجب ایجاد سلامت و تندرستی درجامعه شده و باترویج این فرهنگ می توان از رخوت و سستی درجامعه جلوگیری کرد.

رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور مجلس ورزش را عامل مهمی در پیشگیری ازمواد مخدر دانسته  وابراز امیدواری کرد که ورزش به همان جایگاه گذشته بازگردد.

درپایان جلسه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برنامه های خود در این وزارتخانه را ارائه داده و تاکید کرد که بحث فساد در ورزش و مسائل موجود در آن را پیگیری کرده تا از هرگونه دخالت سیاست در این حوزه جلوگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet