هدر موبایل
1387/11/19 13:09:00
سرویس سیاسی

برنامه کاری مجلس برای بررسی بودجه 88

بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۸۸ کل کشور روز ۱۳ اسفند ماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود.

"محمدمهدی مفتح" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، گفت: کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی که از زمان ارائه لایحه بودجه سال 1388 کل کشور به مجلس بررسی آن را آغاز کرده‌‌اند، تا پایان این هفته باید نظر نهایی خود را به کمیسیون تلفیق اعلام نمایند.

به گفته وی، کمیسیون تلفیق بودجه سال 1388 کل کشور نیز از روز شنبه 26 بهمن ماه  بررسی این لایحه را آغاز خواهد کرد. این کمیسیون 15 روز فرصت دارد تا گزارش نهایی خود را تنظیم کرده و برای بررسی به صحن علنی مجلس بفرستد.

اعضای کمیسیون تلفیق را دو نماینده از هر یک کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون اصل نود به اضافه تمامی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات تشکیل می‌دهند.

پس از انتخاب 47 عضو کمیسیون تلفیق در هفته گذشته، اعضای هیات رئیسه این کمیسیون نیز  انتخاب شدند که "رضا عبداللهی" برای چهارمین سال متوالی به عنوان رئیس کمیسیون تلفیق برگزیده شد.

رئیس جمهور لایحه بودجه 1388 کل کشور را روز سه‌شنبه هشتم بهمن ماه تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.

رقم بودجه سال آینده 2827 هزار میلیارد ریال اعلام شد که در این لایحه متوسط قیمت نفت 37 دلار و 50 سنت در هر بشکه و قیمت دلار950 تومان پیش بینی شده است.

گفتنی است لایحه بودجه سال 1388 کل کشور نیز همانند لایحه بودجه سال جاری بدون تبصره تدوین و تعداد احکام برای آن 12حکم اعلام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet