عید سعید فطر
1392/08/15 12:06:27
سرویس اقتصادی
طیب نیا در گفتگو با خانه ملت خبر داد:

اعلام گزارش برنامه 100 روزه دولت توسط رییس جمهور/ روند تورم نقطه به نقطه نزولی شد

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه گزارش برنامه ۱۰۰ روزه دولت به زودی از سوی رییس جمهور اعلام می شود، گفت: مشکلات اقتصادی کشور شناخته شده و راه حل هم در قانون برای آن اندیشیده شده است.
اعلام گزارش برنامه 100 روزه دولت توسط رییس جمهور/ روند تورم نقطه به نقطه نزولی شد وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه گزارش برنامه 100 روزه دولت به زودی از سوی رییس جمهور اعلام می شود، گفت: مشکلات اقتصادی کشور شناخته شده و راه حل هم در قانون برای آن اندیشیده شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/44457.jpg اعلام,گزارش,برنامه,100,روزه,دولت,توسط,رییس,جمهور/,روند,تورم,نقطه,به,نقطه,نزولی,شد Icana

علی طیب نیا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره ریشه مشکلات اقتصادی کشور، گفت: مشکلات اقتصادی کشور شناخته شده است و راه حل هم در قانون برای آن اندیشیده شده است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره گزارشی از عملکرد برنامه  100 روزه دولت، گفت: گزارش  برنامه 100 روزه دولت به زودی از سوی  رییس جمهور اعلام می شود.

وی  گفت: مشکلات اقتصادی کشور شناخته شده است و راه حل هم در قانون برای آن اندیشیده شده است و در این زمینه کمبود قانون هم نداریم، مشکل اجرا کردن قوانین و مقررات است که امیدواریم با اجرای درست آن بتوانیم مشکلات را حل و فصل کنیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه نرخ رشد نقدینگی به شدت کاهش یافته است، درباره میزان تورم در کشور گفت: روند تورم نقطه به نقطه نزولی شده است و درمهر ماه سال 92 به 36.2 درصد رسید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet