شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/15 11:55:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
انقلابیون مصر در برابر محاکمه فرمایشی مرسی سکوت نمی کنند؛

شفیعی:دادگاه مصر صلاحیت محاکمه رییس جمهور منتخب ملت را ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید:شاید محاکمه مرسی منجر به ایجاد فضا و احساس پیروزی برای عوامل داخلی و خارجی مخالف انقلاب مصر شود اما تنش ها و آشوب داخلی مصر با ادامه این رفتارها با وی افزایش می یابد و بدون شک انقلابیون مصر در برابر محاکمه فرمایشی مرسی سکوت نمی کنند.
شفیعی:دادگاه مصر صلاحیت محاکمه رییس جمهور منتخب ملت را ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید:شاید محاکمه مرسی منجر به ایجاد فضا و احساس پیروزی برای عوامل داخلی و خارجی مخالف انقلاب مصر شود اما تنش ها و آشوب داخلی مصر با ادامه این رفتارها با وی افزایش می یابد و بدون شک انقلابیون مصر در برابر محاکمه فرمایشی مرسی سکوت نمی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/43206.jpg شفیعی:دادگاه,مصر,صلاحیت,محاکمه,رییس,جمهور,منتخب,ملت,را,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نوذر شفیعی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: محمد مرسی رییس جمهور منتخب ملت مصر بود که بعد از تلاش این ملت برای براندازی دیکتاتور در این کشور به قدرت رسید اما ارتش اجازه نداد تا مردم خواسته های حقیقی خود را محقق سازند.

نماینده مردم رستم و ممسنی  در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: مرسی در یک فرآیند قانونی و دموکراتیک به قدرت رسیده است و ارتش مصر حق ندارد با اعمال فشارهای غیر قانونی با وی برخورد کند.
 
شفیعی با بیان این که دو گروه با فعالیت محمد مرسی در مصر مخالفت دارند گفت:جریان های سیاسی دورن مصر که مخالف قدرت یافتن  اسلامگرایان در این کشور هستند نیروهای داخلی مخالف محمد مرسی را تشکیل می دهند و از طرف دیگر نیز قدرت های غربی مخالف ادامه فعالیت مرسی در مصر هستند که جبهه خارجی مخالفان مرسی را تشکیل می دهند.
 
وی تاکید کرد: در این بین ارتش با حمایت این دو جبهه  تندترین برخورد را با محمد مرسی و حامیان وی داشته و دارد و هر روز نیز از طریق لابی های ارتش برای مرسی اتهامات جدیدی تعریف می شود.
 
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  با انتقاد از تبرئه مبارک از اتهامات با وجود سابقه تحقیر و دیکتاتوری علیه ملت مصر گفت:شاید این مجموعه رفتارها منجر به ایجاد فضا و احساس پیروزی برای عوامل داخلی و خارجی مخالف انقلاب  مصر شود اما بدون شک  تنش ها و آشوب داخلی مصر با ادامه این رفتارها با محمد مرسی افزایش می یابد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet