حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 12:32:33
سرویس صحن
نوری قزلچه در نطق میان دستور:

موضع گیری های اخیر عسگر اولادی، در تاریخ ماندگار است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با تسلیت درگذشت مبارز انقلابی، حاج حبیب اله عسگر اولادی، گفت: زنده یاد عسگر اولادی در موضع گیری های اخیر نیز خواستار ایجاد روحیه همگرایی و همدلی در بین نیروهای انقلاب بود.
موضع گیری های اخیر عسگر اولادی، در تاریخ ماندگار است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با تسلیت درگذشت مبارز انقلابی، حاج حبیب اله عسگر اولادی، گفت: زنده یاد عسگر اولادی در موضع گیری های اخیر نیز خواستار ایجاد روحیه همگرایی و همدلی در بین نیروهای انقلاب بود. https://cdn.icana.ir/d/019/43210.jpg موضع,گیری,های,اخیر,عسگر,اولادی،,در,تاریخ,ماندگار,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت غلامرضا نوری قزلچه در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 آبان‌ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌ دستور خود خطاب به هیات حاکمه امریکا تصریح کرد: تا زمانیکه امنیت امریکا را به امنیت رژیم اشغالگر قدس گره زده اید، یقین بدانید نه رژیم صهیونیستی روی آرامش می بیند و نه امریکا خاطری آسوده دارد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از اینکه هیات حاکمه امریکا هنوز نتوانسته پس از سال ها پیام انقلاب اسلامی را دریافت کند، افزود: تا زمانیکه حکومت های دیکتاتوری منطقه خاورمیانه، جایگاه و پایگاه امریکا برای برقراری ارتباطات و امنیت در منطقه و جهان هستند، به طور قطع تامین منافع این کشور مقدور نیست.

وی با بیان اینکه امریکا نباید در امور داخلی کشور ایران دخالت کند، یادآور شد: هیات حاکمه ایالات متحدهامریکا باید همواره با احترام و تکریم با جمهوری اسلامی ایران برخورد کرده و بر علیه ملت ایران نباید دشمنی، کینه، تصویب قطعنامه و تحریم ها را به کار بگیرد.

وی بر ضرورت رهاسازی دارایی های کشور ایران از سوی امریکا تاکید کرد و افزود: ای کاش تعصبات مذهبی و مشغله کاری به هیات حاکمه امریکا اجازه می داد تا دین و مذهب ملت ایران را بهتر می شناختند و به فحوای پیام های روشن مقام معظم رهبری در زمینه تحریم سلاح هسته ای و عزم جدی جمهوری اسلامی برای برچیده شدن سلاح های کشتار جمعی از سراسر دنیا پی می بردند. را که تبلور اراده ملی ماست

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: عملکرد دولت تبلور اراده ملی است که برای رفع تحریم های غیرانسانی و ظالمانه در مذاکرات هسته ای با اسلوب های علمی و فنی متعارف مورد قبول بوده و به حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم می انجامد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در بخش دیگری از نطق میان دستور خود، بر ضرورت رفع مشکلات اقتصادی، معیشتی و اشتغال مردم تاکید کرد و گفت: سال ها بی توجهی به قوانین و زیرساخت های کشوری و پرداختن به ظواهر و روزمرگی سبب پدید آمدن بحران هایی همچون بحران آب در کشور شده است.

نوری قزلچه تصریح کرد: هم اکنون سهم سرانه آب کشور حدود یک هزار و هفصد مترمکعب است که بر اساس پیش بینی های بلند مدت تا 20 سال آینده این میزان به نصف و حدود هزار مترمکعب تنزل می کند پس لازم است نسبت به سرمایه گذاری در مصرف بهینه آب به ویژه در بخش کشاورزی که 93 درصد آب کشور را به خود اختصاص می دهد، اقدامات موثری صورت گیرد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی از مسوولان خواست تا منابع موجود کشور از جمله صندوق توسعه ملی را به سمت رفع معضلات کشور هدایت کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی رسیدگی هرچه سریعتر به برخی مشکلات مردم بستان آباد از سوی مسئولان اجرایی را خواستار شد و گفت: برای رفع مشکلات تردد در این منطقه، بازگشایی تونل بستان آباد ــ تبریز در مسیر اتوبان، نیاز به توجه مسئولان اجرایی دارد، ضمن اینکه باید با مسببان این نوع بی کیفیتی ها در کارهای تازه افتتاح شده، برخوردهای لازم صورت گیرد./

پایان پیام

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet