شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/15 14:14:48
سرویس صحن
علیپور در اخطار قانون اساسی:

نمی توان صد درصد از دریافت جرایم را به وزارت ارتباطات اختصاص داد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در بودجه سالیانه ردیف های اعتباری مشخص است، گفت: بدون شک نمی توان صد در صد از درآمدهای جرایم را به وزارت ارتباطات اختصاص داد زیرا ردیف های اعتباری بودجه سال آینده مشخص نیست.
نمی توان صد درصد از دریافت جرایم را به وزارت ارتباطات اختصاص داد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در بودجه سالیانه ردیف های اعتباری مشخص است، گفت: بدون شک نمی توان صد در صد از درآمدهای جرایم را به وزارت ارتباطات اختصاص داد زیرا ردیف های اعتباری بودجه سال آینده مشخص نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/43134.jpg نمی,توان,صد,درصد,از,دریافت,جرایم,را,به,وزارت,ارتباطات,اختصاص,داد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال علیپور خنکداری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 53 افزود: کلیه دریافت های دولت در حساب های خزانه داری کل متمرکز می شود و همه پرداخت ها در حدود اختیارات مصوب به موجب قانون انجام می‌گیرد.

نماینده مردم قائمشهر وسوادکوه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در لایحه اجازه وصول حق امتیاز فعالیت‌های بخش غیردولتی آمده که وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات مبالغی را به عنوان حق السهم دولت به خزانه داری کل کشور وارد کند که بدون شک این خود جای ایراد دارد.

وی تأکید کرد: در ادامه لایحه مذکور آمده است که صد درصد مبالغ مذکور به عنوان درآمد اختصاصی منظور شود در حالی که اصل مبلغ مشخص نیست و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات باید برای ما روشن باشد.

علیپور خنکداری تصریح کرد: در بودجه سالیانه ردیف‌های اعتباری مشخص است و 100 درصد درآمدها و جرایم دیگر را به وزارت ارتباطات بدهیم در صورتی که نمی دانیم ردیف های اعتباری بودجه سال بعد چگونه است.

ابوترابی فرد در پاسخ به اخطار علیپور خنکداری گفت: این اخطار وارد نیست چون نمایندگان می توانند این لایحه را به تصویب نرسانند؛ این مهم در اختیار نمایندگان است و در قالب مخالفت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet