شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/17 09:38:24
سرویس سیاسی
محسنی ثانی: بررسی ترور دادستان زابل در کمیسیون امنیت ملی با حضور وزیرکشور

سفر هفته آینده اعضای کمیسیون امنیت به فارس و هرمزگان

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اعزام ماشین آلات لازم برای انسداد مرزهای شرقی کشور خبرداد و گفت:اعضای کمیسیون هفته آینده به دو استان فارس و هرمزگان می روند.
سفر هفته آینده اعضای کمیسیون امنیت به فارس و هرمزگان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اعزام ماشین آلات لازم برای انسداد مرزهای شرقی کشور خبرداد و گفت:اعضای کمیسیون هفته آینده به دو استان فارس و هرمزگان می روند. https://cdn.icana.ir/d/019/43141.jpg سفر,هفته,آینده,اعضای,کمیسیون,امنیت,به,فارس,و,هرمزگان Icana

محمدرضا محسنی ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از اعزام برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به استان فارس و هرمزگان خبرداد و گفت: به دلیل مشکلاتی که میان دو استان فارس و هرمزگان اتفاق افتاده مقرر شد در اسرع وقت هیاتی از این کمیسیون به این دو استان اعزام شود.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای مجلس درشورای اسلامی، تصریح کرد:به دلیل اتفاق رخ داده برای الحاق یکی ازشهرهای استان هرمزگان به استان فارس کمیسیون امنیت ملی در جلسات مختلفی که در این باره برگزار کرد تصمیم گرفت تعدادی از اعضا برای بازدید و مذاکره میدانی به این دو استان اعزام شوند.

وی با اعلام اینکه کمیسیون امنیت ملی از وزیر کشور با توجه به  حوادث اخیر رخ داده در سیستان و بلوچستان دعوت به عمل خواهد آورد تا با حضور در این کمیسیون توضیحاتی را ارائه کند، ادامه داد: پیش از ترور دادستان زابل، کمیسیون مرتبا پیگیر اتفاقی بودکه برای مرزبانان کشور افتاد  و در این راستا روز سه‌شنبه گذشته معاون امنیتی وزیر کشور و مسئولان سپاه و ناجا با حضور در کمیسیون توضیحاتی را ارائه کردند و در راستای پیگیری‌ها قطعا وزیر کشور برای توضیح درباره ترور دادستان زابل به کمیسیون می‌آید.

 این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرار است یکسری اقدامات برای انسداد مرزها انجام شود، افزود: قرار براین است ماشین آلاتی که در این زمینه بتوانند با توان بیشتری وارد شوند به مناطق مرزی شرق کشور اعزام شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: روز چهارشنبه نیز مذاکراتی رادر کمیسیون  داشتیم وپیشنهادی هم از طرف کمیسیون امنیت ملی برای شورای عالی امنیت ملی ارسال شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet