خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/15 15:12:04
سرویس سیاسی
عالی بلا اشاره به شهادت دادستان زابل:

شهید نوری چندی پیش از طرف اشرار مسلح تهدید شده بود

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس، با تأکید بر لزوم برخورد قاطع با مسببان و عاملان شهادت شهید نوری، گفت: دادستان زابل چندی پیش از طرف یک گروه اشرار مسلح تهدید شده بود.
شهید نوری چندی پیش از طرف اشرار مسلح تهدید شده بود نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس، با تأکید بر لزوم برخورد قاطع با مسببان و عاملان شهادت شهید نوری، گفت: دادستان زابل چندی پیش از طرف یک گروه اشرار مسلح تهدید شده بود. https://cdn.icana.ir/d/019/49933.jpg شهید,نوری,چندی,پیش,از,طرف,اشرار,مسلح,تهدید,شده,بود Icana

حلیمه عالی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره شهادت موسی نوری دادستان زابل در صبح امروز (چهارشنبه، 15 آبان)، گفت: ‌چندی ‌پیش شهید نوری از طرف یک گروه اشرار مسلح تهدید شد.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه شهید نوری در تمام موارد و در بررسی پرونده‌های سرقت و شرارت بسیار قاطعانه عمل می‌کرد، تصریح کرد: به‌نظر می‌رسد ترور وی با برخی از این پرونده‌ها مرتبط است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تأکید بر اینکه دستگاه‌های امنیتی باید هر چه سریع‌تر با مسببان و عاملان شهادت شهید نوری برخورد جدی کنند، یادآور شد: هم‌اکنون دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در حال بررسی این موضوع هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet