حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 14:39:20
سرویس سیاسی
آصفری از نشست مشترک صبح امروز خبرداد:

بررسی بودجه وزارت دفاع با حضور دهقان و معاون برنامه ریزی رئیس‌جمهور

عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری جلسه مشترک صبح امروز اعضای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و برنامه و بودجه با وزیر دفاع و معاون برنامه‌ریزی و نظارت و راهبردی رئیس جمهور خبرداد.
بررسی بودجه وزارت دفاع با حضور دهقان و معاون برنامه ریزی رئیس‌جمهور عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری جلسه مشترک صبح امروز اعضای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و برنامه و بودجه با وزیر دفاع و معاون برنامه‌ریزی و نظارت و راهبردی رئیس جمهور خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/43191.jpg بررسی,بودجه,وزارت,دفاع,با,حضور,,دهقان,و,معاون,برنامه,ریزی,رئیس‌جمهور Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگارسیاسی خبرگزاری خانه از جلسه مشترک صبح امروز اعضای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی و برنامه و بودجه با وزیر دفاع و معاون برنامه‌ریزی و نظارت و راهبردی رئیس جمهور خبردادو گفت:این جلسه در مورد موضوع بودجه سال 93 وزارت دفاع بود.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه قرار شد توجه ویژه‌یی به بودجه دفاعی کشور برای تقویت بنیه دفاعی لحاظ شود و این موضوع مورد توجه کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق قرار گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: در این جلسه علاوه بر حضور نوبخت و دهقان، فرماندهانی از ستاد فرماندهی کل قوا، سپاه و ارتش نیز حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet