حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 10:58:00
سرویس سیاسی
رضایی:سفر به همدان در دستورکار کمیسیون شوراها

سوال‌کنندگان به رحمانی‌فضلی برای حل مشکلات فرصت دادند

نائب رئیس کمیسیون شوراها درباره علت حضور نیافتن رحمانی فضلی در این کمیسیون برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان، گفت: سوال‌کنندگان به وزیرکشور برای حل مشکلات فرصت دادند.
سوال‌کنندگان به رحمانی‌فضلی برای حل مشکلات فرصت دادند نائب رئیس کمیسیون شوراها درباره علت حضور نیافتن رحمانی فضلی در این کمیسیون برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان، گفت: سوال‌کنندگان به وزیرکشور برای حل مشکلات فرصت دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/43346.jpg سوال‌کنندگان,به,رحمانی‌فضلی,برای,حل,مشکلات,فرصت,دادند Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از سفر اعضای این کمیسیون به استان همدان خبرداد و گفت:با توجه به اینکه کمیسیون شوراها در حال بازنگری قانون شوراها است به همین دلیل  نقطه نظرشوراهای شهر و روستا در استان های مختلف را با برگزاری جلسات با اعضای آنها از نزدیک دریافت می‌کنیم، که در همین راستا اعضای کمیسیون تاکنون به استان های مانند سیستان و بلوچستان و بندر عباس سفری داشته و در دستور کار بعدی اعضای کمیسیون به استان همدان سفر می‌کنند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاقات رخ داده در استان سیستان و بلوچستان و پیگیری‌های کمیسیون شوراها، تصریح کرد: در بحث امنیتی کشور کمیسیون شوراها با هیات رئیسه مجلس اختلافاتی در مورد نحوه رسیدگی به مشکلاتی امنیتی کشوردارد.

وی ادامه داد: از این حیث که آیا کمیسیون امنیت ملی موضوعات امنیتی داخل کشور  را بررسی کند یا کمیسیون شوراها، اختلافاتی  وجود دارد که در هفته آینده اعضای کمیسیون شوراها  جلسه‌ای با هیات رئیسه در این خصوص خواهد داشت که این قضیه تعیین تکلیف شود.

 این نماینده مردم در مجلس نهم، درباره نتیجه سفراعضای کمیسیون شوراها به سیستان و بلوچستان افزود: مشکلاتی از قبیل تداخل حوزه مدیریتی و قوانین اجرایی در این استان وجود دارد که برخی از مسئولان نیز در همین راستا کوتاهی‌های  داشته‌اند و مقرر است در آینده‌ای نزدیک در جلسه‌ای  با وزیر کشور این مباحث بررسی شود.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره عدم حضور وزیر کشور در این کمیسیون برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان گفت: نمایندگان سئوال کننده با رایزنی که معاون وزیر داشت فرصتی به رحمانی فضلی دادند تا مشکلات را مرتفع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet