خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 15:23:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصور حقیقت پور:

علت اصلی خوشبین نبودن به مذاکرات ریشه در رفتار آمریکایی ها دارد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی حسن نیت ما را به دنیا نشان خواهد داد.
علت اصلی خوشبین نبودن به مذاکرات ریشه در رفتار آمریکایی ها دارد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی حسن نیت ما را به دنیا نشان خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg علت,اصلی,خوشبین,نبودن,به,مذاکرات,ریشه,در,رفتار,آمریکایی,ها,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره دلایل اصلی خوشبین نبودن مسئولان نظام به نتیجه مذاکرات ایران و آمریکا گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکایی ها بارها اقدامات علیه ایرانی خود را انجام داده اند و بر همین اساس علت اصلی خوشبین نبودن به آینده مذاکرات ریشه در رفتار آمریکایی ها دارد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکایی ها در طول تاریخ ثابت کرده اند که قابل اطمینان نیستند و با نگاهی به اقدامات آمریکایی ها در مقابل ایران به راحتی به این موضوع می رسیم.
 
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که تا کنون آمریکایی ها در هیچ مذاکره ای به طرف مقابل خود امتیاز نداده اند، گفت: این موضوع نیز یکی دیگر از دلایل خوشبین نبودن به آینده مذاکرات ایران و آمریکا است.
 
حقیقت پور تصریح کرد: این موضوع که آمریکایی ها در مذاکرات به هیچ کشوری امتیاز نمی دهند از خصلت های آنها است و بر همین اساس باید در مذاکرات مراقب این رفتار آنها بود.
 
وی افزود: باید در مذاکرات با در نظر گرفتن رفتارهای گذشته آمریکا و با چشمان باز مذاکره کرد و همانطور که امام (ره) فرموده اند نباید به لبخند آنها غش کنیم.
 
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: در شرایط حساس کنونی ضمن این که شعار اصلی خود که مرگ بر آمریکا است را می دهیم با آمریکا نیز مذاکره می کنیم.
حقیقت پور تصریح کرد: آمریکایی ها می گویند گزینه ها روی میز است و اگر مذاکرات به نفع ما بود امتیاز می دهیم و این مورد قبول ما نیست.
 
به گزارش خبرآنلاین، نماینده مردم اردبیل در مجلس افزود: تمام این رفتارهای آمریکایی ها باعث می شود تا به آنها اطمینان نداشته باشیم اما مذاکره در شرایط کنونی حسن نیت ما را به دنیا نشان خواهد داد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet