حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 11:16:18
سرویس اجتماعی
رستمیان در گفتگو با خانه ملت:

جلسه کمیسیون بهداشت برای پیگیری وضعیت بیماران و آلودگی هوای اهواز/ زمان تشکیل جلسه یکشنبه مشخص می‌شود

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر ضرورت بررسی علت و وضعیت آلودگی هوای اهواز و حساسیت کمیسیون نسبت به این مهم،‌ گفت: به طور حتم در جلسه این کمیسیون از مسئولان وزارت بهداشت و محیط زیست دعوت خواهیم کرد تا گزارشاتی را در مورد وضعیت بهبود بیماران و راه‌های جلوگیری از بروز این آلودگی ارایه کنند.
جلسه کمیسیون بهداشت برای پیگیری وضعیت بیماران و آلودگی هوای اهواز/ زمان تشکیل جلسه یکشنبه مشخص می‌شود نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر ضرورت بررسی علت و وضعیت آلودگی هوای اهواز و حساسیت کمیسیون نسبت به این مهم،‌ گفت: به طور حتم در جلسه این کمیسیون از مسئولان وزارت بهداشت و محیط زیست دعوت خواهیم کرد تا گزارشاتی را در مورد وضعیت بهبود بیماران و راه‌های جلوگیری از بروز این آلودگی ارایه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/42861.jpg جلسه,کمیسیون,بهداشت,برای,پیگیری,وضعیت,بیماران,و,آلودگی,هوای,اهواز/,زمان,تشکیل,جلسه,یکشنبه,مشخص,می‌شود Icana

عبدالرحمان رستمیان در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره ورود کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به بحث آلودگی هوای شهر اهواز، افزود: قرار است یکشنبه هفته آینده(19 آبان) نسبت به زمان تشکیل جلسه کمیسیون بهداشت برای بررسی وضعیت آلودگی هوای اهواز تصمیم‌گیری شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کمیسیون بهداشت اول وقت صبح روز یکشنبه هفته آینده برای بررسی لایحه بودجه سال 93 تشکیل جلسه می‌دهد و در آن جلسه زمان رسیدگی به وضعیت آلودگی هوای شهر اهواز نیز مشخص می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با تاکید بر اینکه کمیسیون بهداشت و درمان نسبت به وضعیت آلودگی هوای اهواز حساسیت نشان می‌هد، تصریح کرد: به طور حتم در جلسه یادشده از مسئولان وزارت بهداشت و محیط زیست دعوت خواهیم کرد تا گزارشاتی را در مورد وضعیت بهبود بیماران و راه‌های جلوگیری از بروز مجدد این آلودگی ارایه کنند.

وی، تاکید کرد: بدون‌شک هرحادثه‌ای برای بیماران رخ دهد مجلس وظیفه خود می‌داند تا نسبت به آن واکنش نشان دهد بنابراین از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دعوت خواهیم کرد تا اقداماتی که برای بهبودی این بیماران انجام شده را به مجلس گزارش کند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به آخرین اخبار به دست آمده چند نفر از بیماران بهبودی خود را به دست آورده‌اند و امیداریم بیمارانی که به دلیل این آلودگی در آی.سی.یو بستری هستند نیز سلامتی خود را به دست آوردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet