حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 15:33:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

دادستان زابل تهدید می شد اما برای وی محافظ در نظر گرفته نشده بود

نماینده مردم سیستان در مجلس با بیان اینکه نشانه هایی از ارتباط ترور دادستان زابل و حادثه اخیر سراوان دیده می شود،گفت:دادستان زابل چند مدت بود که به طور مرتب مورد تهدید قرار می گرفت و این مسئله را نیز به مسئولان امر اطلاع داده بود اما متاسفانه تدابیر امنیتی در خصوص وی در نظر گرفته نشد.
دادستان زابل تهدید می شد اما برای وی محافظ در نظر گرفته نشده بود نماینده مردم سیستان در مجلس با بیان اینکه نشانه هایی از ارتباط ترور دادستان زابل و حادثه اخیر سراوان دیده می شود،گفت:دادستان زابل چند مدت بود که به طور مرتب مورد تهدید قرار می گرفت و این مسئله را نیز به مسئولان امر اطلاع داده بود اما متاسفانه تدابیر امنیتی در خصوص وی در نظر گرفته نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43283.jpg دادستان,زابل,تهدید,می,شد,اما,برای,وی,محافظ,در,نظر,گرفته,نشده,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدباقر حسینی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  با اشاره به ترور دادستان زابل گفت:دادستان زابل چند مدت بود که به طور مرتب مورد تهدید قرار می گرفت و این مسئله را نیز به مسئولان امر اطلاع داده بود  اما متاسفانه تدابیر امنیتی در خصوص وی در نظر گرفته نشد در حالی که باید برای وی محافظ در نظر می گرفتند اما کوتاهی در این خصوص رخ داد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: وی با راننده درحال عزیمت به محل کار بودند که در یک دوربرگردان که سرعت ماشین پایین می آید ماشین به رگبار بسته می شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ممکن است مسئله ترور دادستان به مسئله اخیر سراوان ارتباط داشته باشد.
 
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) "موسی نوری‌ قلعه‌نو" دادستان زابل صبح امروز (چهارشنبه، 15 آبان) در ابتدای جاده زابل زاهدان ‌درحالی که عازم محل کارش بود، توسط افراد مسلح ناشناس ترور شد و به شهادت رسید./
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet