خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/15 15:38:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ثروتی با تشریح 5 خصلت مشترک دولت احمدی نژاد و روحانی:

وزرای احمدی نژاد در جاده بی‌قانونی حرکت می‌کردند

دولت یازدهم شتاب و حرکت لازم را ندارد و وزرای این دولت بیش تر مایل هستند درجا بزنند در حالی که دولت و وزرای احمدی نژاد چابکی داشتند و حرکت می کردند اما متاسفانه در جاده بی قانونی حرکت می کردند اما این دولت از اساس حرکت نمی کند.
وزرای احمدی نژاد در جاده بی‌قانونی حرکت می‌کردند دولت یازدهم شتاب و حرکت لازم را ندارد و وزرای این دولت بیش تر مایل هستند درجا بزنند در حالی که دولت و وزرای احمدی نژاد چابکی داشتند و حرکت می کردند اما متاسفانه در جاده بی قانونی حرکت می کردند اما این دولت از اساس حرکت نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42830.jpg وزرای,احمدی,نژاد,در,جاده,بی‌قانونی,حرکت,می‌کردند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛موسی الرضا ثروتی  با انتقاد از بی تحرکی وزرای دولت روحانی گفت: دولت روحانی می تواند از طریق فروش سهام دولتی درآمد کسب کند و دیگر برای جبران کسری بودجه خود به  صندوق توسعه ملی چشم نداشته باشد  اما این کار را نمی کند و از اساس به وعده های انتخاباتی خود پایبند نیست.

نماینده مردم بجنورد جاجرم مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در قرآن نیز تاکید شده که حرفی را که بدان عمل نمی کنید نگویید در حالی که  آقایان چیت چیان  زنگنه  آخوندی و نعمت زاده  شعار خصوصی سازی دادند اما امروز در عمل در همه در رفتارهایشان با خصوصی سازی مخالفت می کنند.
 
ثروتی تصریح کرد: واگذاری پتروشیمی خلیج فارس اقدامی است که به وزیر نفت و نیرو تاکید کردیم که باید این اقدام را انجام دهد چرا که این پتروشیمی با قیمت مناسبی  در بورس طالب دارند اما دولت مرکز به این مهمی را واگذار نمی کند و می گوید می خواهیم این پتروشیمی را نگه داریم که از نگاه من به عنوان نماینده این حرف معنی ندارد چرا که خلاف قانون است.
 
وی ادامه داد: دولت دهم سهام شرکت قدس را برای اجرای راه اهن داد و دولت روحانی  به جای این که به همین تعداد مصوبات خوب دولت دهم کمک کند انها را لغو می کند.
 
ثروتی با بیان این که سوال و استیضاح وزیر نیرو در دستور کار نمایندگان است گفت: من به شخصه از وزرا خواهش کردم که با رفتارهای خود نمایندگان را به راه استیضاح و سوال نکشانند اما متاسفانه توجه نمی شود و بعضا برخی از وزرای دولت یازدهم نیز خلاف های روشنی را انجام می دهند.
 
وی ادامه داد: برخی نمایندگان نیز از بی تحرکی وزیر صنعت و معدن گلایه دارند و به دنبال استیضاح وی هستند.
 
این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این که دولت یازدهم شتاب لازم برای حرکت را ندارد گفت: متاسفانه من به این نتیجه رسیده ام که دولت یازدهم شتاب و حرکت لازم را ندارد و وزرای این دولت بیش تر مایل هستند درجا بزنند.
ثروتی تاکید کرد: دولت  و وزرای احمدی نژاد چابکی داشتند و حرکت می کردند اما متاسفانه در جاده بی قانونی حرکت می کردند اما این دولت از اساس حرکت نمی کند.
 
وی با انتقاد از  مصوبه دولت مبنی بر لغو مسکن مهر گفت: ما به آفای اخوندی گفتیم که با مسکن مهر بسیاری از محرومین و جوانان خانه دار شدند و شما اگر توان ادامه مسکن مهر را ندارید باید طرح دیگری بدهید.
 
ثروتی با انتقاد از اظهارات رییس کل بانک مرکزی مبنی بر قیمت دلار گفت: اقای سیف نماینده بانک هایی بود که دنبال دلار بودند و می خواستند با ثابت نگه داشتن قیمت ارز و ممانعت از کاهش قیمت ارز فروش خود را بالا نگه دارند و این بانک ها دنبال سود خود هستند نه منافع مردم.
 
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی دولت احمدی نژاد و روحانی را دار ای 5 خصلت مشترک توصیف و تصریح کرد: دولت احمدی نژاد و روحانی هر دو قانون گریز هستند و  قانون هدفمندی را به درستی اجرا نمی کنند و مخالف اصل 44 قانون اساسی هستند و هر دو می خواهند از صندوق توسعه ملی  برداشت کنند و تنها به دنبال عزیز جلوه دادن خود نزد مردم هستند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet