حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 17:30:46
سرویس سیاسی
باقری بناب:

درست نیست در مجلس برای موافقت یا مخالفت با یک معاون وزیر امضا جمع‌آوری شود

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه درست نیست در مجلس برای موافقت یا مخالفت با یک معاون وزیر امضا جمع‌آوری شود، گفت:اگر شخصی در دولت مشکل دارد نمایندگان مجلس می توانند از طریق نهادهای امنیتی موضوع را پیگیری کنند.
درست نیست در مجلس برای موافقت یا مخالفت با یک معاون وزیر امضا جمع‌آوری شود عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه درست نیست در مجلس برای موافقت یا مخالفت با یک معاون وزیر امضا جمع‌آوری شود، گفت:اگر شخصی در دولت مشکل دارد نمایندگان مجلس می توانند از طریق نهادهای امنیتی موضوع را پیگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/42910.jpg درست,نیست,در,مجلس,برای,موافقت,یا,مخالفت,با,یک,معاون,وزیر,امضا,جمع‌آوری,شود Icana

محمد باقری بنابی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت افزود: باید پذیرفت تعداد زیادی از نمایندگان مجلس در انتخابات ریاست جمهوری از کاندیدای به جز روحانی حمایت کردند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به نمایندگان مجلس توصیه می کنم آستانه تحمل خود را بالا ببرند و در خصوص انتخاب وزیر و معاونین وزرا به رئیس جمهور نامه ننویسند چراکه برخی این را تعبیر به دخالت در امور اجرایی کشور می کنند که این در شان مجلس نخواهد بود.

نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: واقعیت این است رئیس جمهور و وزراء در انتخاب معاونان خود مختارند تا کسانی را انتخاب کنند که در زمینه کاری با آنها هماهنگ باشند.

 باقری بنابی گفت: باید توجه داشت که بطور مثال این موضوع درست نیست که 150 نفر از نمایندگان مجلس امضا کنند که با یک معاون وزیر موافق نیستند و در مقابل 140 نماینده دیگرامضا کنند که موافق اند.  

وی افزود: اگر شخصی در دولت مشکل داشت نمایندگان مجلس می توانند از طریق نهادهای سیاسی و امنیتی موضوع را پیگیری کنند و در مجلس تذکر دهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در موضوع انتخاب استانداران صحیح نبود که وزیر کشور در رسانه ها اعلام کند که برای انتخاب استانداران با نمایندگان هماهنگ خواهد بود به دلیل اینکه انتظارات را بالا برد و باید این کار غیررسمی انجام می شد.  در هر صورت امیدوارم نمایندگان مجلس با دولت همکاری بیشتری داشته باشند و در جهت حل مسائل معیشتی مردم تلاش کنند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet