حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 16:23:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدصادقی:

انگشت‌نگاری از تمام نمایندگان در سفر به اروپای غربی انجام می‌شود/ایران هم انگشت‌نگاری می‌کند

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه انگشت نگاری از تمام نمایندگان به هنگام سفر خارجی برای وزارت خارجه پذیرفته شده است، گفت: اکنون، تمام نمایندگان به هنگام عزیمت به اروپای غربی انگشت نگاری می‌شوند.
انگشت‌نگاری از تمام نمایندگان در سفر به اروپای غربی انجام می‌شود/ایران هم انگشت‌نگاری می‌کند عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه انگشت نگاری از تمام نمایندگان به هنگام سفر خارجی برای وزارت خارجه پذیرفته شده است، گفت: اکنون، تمام نمایندگان به هنگام عزیمت به اروپای غربی انگشت نگاری می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/43115.jpg انگشت‌نگاری,از,تمام,نمایندگان,در,سفر,به,اروپای,غربی,انجام,می‌شود/ایران,هم,انگشت‌نگاری,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛شاهین محمد صادقی نماینده مردم شاهین‌شهر و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیئت رئیسه مجلس پیگیر انگشت‌ نگاری از نمایندگان مجلس به هنگام به سفرهای خارجی است، گفت: ما به این موضوع اعتراض کردیم و سپس وزارت خارجه اعلام کرده این که این موضوع در سفر به کشورهای اروپایی غربی پذیرفته شده است.

وی با بیان اینکه ایران نیز متقابلا از افرادی که از برخی کشورها قصد سفر به ایران را داشته باشند، انگشت نگاری می‌کند، گفت: بنده نیز وقتی قصد سفر خارجی داشتم، ابتدا به انگشت نگاری اعتراض کردم و سپس با نظر وزارت خارجه که این موضوع را پذیرفته شده خواند، آنرا پذیرفتم.
 
به گزارش خبرگزاری فارس عضو هیئت رئیسه مجلس در پایان گفت: هیئت رئیسه مجلس در تلاش است تا موضوع انگشت نگاری از نمایندگان مجلس را به طور جدی بررسی کند اما فعلاً این موضوع با توجه به نظر وزارت خارجه ایران، قابل پذیریش است./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet