حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 18:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آریایی نژاد:

حق شهرهای ضعیف با اجرای طرح نمایندگان استانی پایمال می‌شود

نماینده‌ی مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح نمایندگان استانی چندان جالب نیست چون ممکن است حق شهرهای ضعیف پایمال شود.
حق شهرهای ضعیف با اجرای طرح نمایندگان استانی پایمال می‌شود نماینده‌ی مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح نمایندگان استانی چندان جالب نیست چون ممکن است حق شهرهای ضعیف پایمال شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42944.jpg حق,شهرهای,ضعیف,با,اجرای,طرح,نمایندگان,استانی,پایمال,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«احمد آریایی‌نژاد»اظهار کرد: با تصویب و اجرای طرح نمایندگان استانی ممکن است از حقوق برخی شهرستان‌ها غافل شویم.

وی افزود: این طرح سبب می‌شود برخی عناصر که از طریق رسانه‌ها در معرض دید مردم هستند و تبلیغات بیشتری انجام می‌دهند، شانس بیشتری برای انتخاب شدن به عنوان نماینده‌ی استان را داشته باشند.

نماینده‌ی مردم ملایر در خانه‌ی ملت با تاکید بر لزوم مطالعه و کار بیشتر بر روی چنین طرحی، گفت: باید مزایا، مضرات و نقایص این طرح را کنار هم گذاشته و با بررسی نظرات مخالفان و موافقان تصمیم‌گیری کنیم.

وی با بیان این‌که استنباطم بر مخالفت اکثر نمایندگان در مجلس شورای اسلامی با این طرح است، تصریح کرد: افراد قوی‌تر و به اصطلاح نماینده‌ترها با این طرح موافقند.

به گزارش ایسنا،آریایی‌نژاد یادآور شد: دسترسی به رسانه‌ها یکی از علت‌های قدرت برخی نمایندگان است که این امر در مراکز استان‌ها قوی‌تر بوده و از همین‌رو شانس انتخاب نمایندگان مرکز استان در مجلس شورای اسلامی با اجرای این طرح بیشتر می‌شود./
پایان پیام


 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet