حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 10:31:00
سرویس سیاسی
فرهنگی در گفتگو با خانه ملت تشریح کرد:

نحوه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش در نشست 19 آبان مجلس

عضو هیأت رئیسه مجلس نحوه بررسی صلاحیت و برنامه‌های نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در نشست یک‌شنبه هفته آینده مجلس را تشریح کرد.
نحوه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش در نشست 19 آبان مجلس عضو هیأت رئیسه مجلس نحوه بررسی صلاحیت و برنامه‌های نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در نشست یک‌شنبه هفته آینده مجلس را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44167.jpg نحوه,بررسی,صلاحیت,وزیر,پیشنهادی,ورزش,در,نشست,19,آبان,مجلس Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست رأی اعتماد به نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی و ورزش و جوانان در روز (یکشنبه 19 آبان)، گفت: بر اساس ماده 206 آیین‌نامه داخلی مجلس قبل از تشکیل جلسه بررسى رأى اعتماد به وزیر پیشنهادی، نمایندگان مخالف و موافق وزیر در برگه‏هاى جداگانه یا دستگاه الکترونیک ثبت نام مى‏‌کنند و در آخر دو نفر از نمایندگان مخالف و دو نفر از نمایندگان موافق با حفظ ترتیب یک­نفر مخالف و موافق هرکدام براى مدت پانزده دقیقه فرصت خواهند داشت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزیر پیشنهادی و ورزش و جوانان در مجموع حدود نیم ساعت می‌تواند به دفاع از خود و تشریح برنامه‌هایش بپردازد، افزود:‌ رئیس‌جمهور بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس می‌تواند به مدت یک ساعت تنها درباره برنامه‏ها و صلاحیت وزیر پیشنهادى صحبت کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، با اعلام اینکه نمایندگان در هفته‌ آینده بعد از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش، یک هفته به حوزه های انتخابیه می‌روند، افزود: پس از یک هفته مجلس یکشنبه 26 آبان صحن علنی مجلس خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet