حلول ماه ربیع الاول
1392/08/15 21:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی مطرح کرد:

بیکاری و کمبود فضای کار،‌ مهمترین مشکل شهرستانهای بویراحمد و دنا

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، گفت: مهمترین مشکل شهرستانهای بویراحمد و دنا بیکاری و کمبود فضای کار است.
بیکاری و کمبود فضای کار،‌ مهمترین مشکل شهرستانهای بویراحمد و دنا نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، گفت: مهمترین مشکل شهرستانهای بویراحمد و دنا بیکاری و کمبود فضای کار است. https://cdn.icana.ir/d/019/43602.jpg بیکاری,و,کمبود,فضای,کار،‌,مهمترین,مشکل,شهرستانهای,بویراحمد,و,دنا Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"غلام‌محمد زارعی"افزود: برای تقویت ظرفیت‌های اشتغال‌زایی نیاز به سرمایه‌گذاری و ایجاد ظرفیت‌های جدید داریم.

وی اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب و تردد خودروهای زیاد از جاده‌های ما مشکل این دو شهرستان در حوزه زیر ساخت مربوط به جاده‌های ارتباطی است که به دلیل کم عرض بودن جاده‌ها تصادفات و تلفات زیادی را سالانه داریم.

رییس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: جاده‌های ارتباطی این استان بخصوص شهرستانهای بویراحمد و دنا باید به چهارخطه تبدیل شوند تا به اقتصاد استان رشد یابد و تلفات و تصادفات استان کاهش یابند.

زارعی در خصوص وضعیت فرودگاه یاسوج، اظهار کرد: باید طول باند این فرودگاه افزایش یابد که امیدواریم با آمدن دستگاه ناوبری فرودگاه و تسهیل باند امکان پروازهای بیشتر و هواپیماهای نیمه سنگین در این فرودگاه عملیاتی و فراهم شود.

وی ادامه داد: در حوزه خدمات‌رسانی به روستاها از جمله راه‌های و آبرسانی نیاز به اعتبارات ویژه‌ای برای رفع مشکلات روستاهای استان داریم تا اینکه مشکل آب روستاها و حتی شهر یاسوج، مرکز استان برطرف شود.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در خصوص اتصال یاسوج شبکه ریلی کشور، اضافه کرد: اعتبارات خط آهن "یاسوج - اقلید" در بودجه امسال در نظرگرفته شده است و انشاء الله که به مرحله اجرا و بهره‌برداری برسد که مردم از ظرفیت حمل و نقل ریلی نیز استفاده کنند.

به گزارش ایسنا،زارعی اضافه کرد: سقف تخصیص اعتبارات چهار خطه کردن محور "یاسوج به بابامیدان" بالا رفته که امیدواریم عملیات اجرایی این پروژه سرعت بیشتری بگیرد تا شاهد تلفات در این محور نباشیم چرا که این محور بخش زیادی از تلفات ناشی از تصادفات استان را به خود اختصاص داده است./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet