حلول ماه ربیع الاول
1392/08/21 14:51:32
سرویس اقتصادی
قادری مطرح کرد:

روغن کاری سیستم اقتصادی با بهبود فضای کسب وکار

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تاثیر اعطای تسهیلات بانکی در بهبود فضای کسب وکار ،گفت: حذف برخی مقررات دست و پاگیر در سیستم بانکی و اعطای تسهیلات به بخش تولید، عامل تقویت فضای کسب وکار است و به تعبیری می توان گفت بهبود فضای کسب وکار به مانند روغن کاری سیستم اقتصاد است که به رونق اقتصاد و تولید منجر خواهد شد.
روغن کاری سیستم اقتصادی با بهبود فضای کسب وکار عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به تاثیر اعطای تسهیلات بانکی در بهبود فضای کسب وکار ،گفت: حذف برخی مقررات دست و پاگیر در سیستم بانکی و اعطای تسهیلات به بخش تولید، عامل تقویت فضای کسب وکار است و به تعبیری می توان گفت بهبود فضای کسب وکار به مانند روغن کاری سیستم اقتصاد است که به رونق اقتصاد و تولید منجر خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44581.jpg روغن,کاری,سیستم,اقتصادی,با,بهبود,فضای,کسب,وکار Icana

جعفر قادری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: باید توجه داشت حذف برخی مقررات دست و پاگیر در سیستم بانکی و روان سازی اعطای تسهیلات بانکی یکی از نکاتی است که در بهبود فضای کسب وکار نقش مهمی خواهد داشت.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بهبود فضای کسب وکار افزود: به تعبیری می توان گفت بهبود فضای کسب وکار به مانند روغن کاری سیستم اقتصاد کشور است که به چرخیدن چرخ اقتصاد و تولید منتهی خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید توجه داشت که تمامی مشکلات اقتصاد و تولید  مربوط به کمبود منابع مالی نیست بلکه بخشی از آن به بالا بودن هزینه های تولید است که از دشوار بودن فضای کسب وکار ناشی می شود.

قادری ادامه داد: در هر صورت باید مشکلات موجود در کسب و کار حل شود و در این راستا توجه به حذف مقررات دست و پاگیر و همچنین حل مشکلات موجود در سیستم بانکداری و بیمه فراموش نشود.

وی افزود: در زمینه حل مشکلات اقتصادی باید به متغیرهای مالی مانند نرخ مالیات و هزینه های دولت توجه شود

قادری ادامه داد: تحرک اقتصادی در کشور زمانی حاصل خواهد شد که موانع اداری و موازی کاری ها بر طرف و سیاست گذاری ها شفاف شود و اگر خلاء قانونی احساس می شود با ارائه طرح و لایحه مناسب رفع شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: بانک ها برای تسهیل در گشایش ال سی می توانند بخشی از تعهدات را از طریق اسناد و اوارق بهاداراخذ نمایند تا خیلی به تولیدکنندگان و وارکنندگان از لحاظ نقدینگی فشار نیاید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet