حلول ماه ربیع الاول
1392/08/16 13:21:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زاکانی:

عسکراولادی مسلمانی واقعی با ابعاد گوناگون در عرصه‌های مختلف بود

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ابعاد شخصیتی مرحوم عسکراولادی، گفت: عسکراولادی مسلمانی واقعی با ابعاد گوناگون در عرصه‌های مختلف بود.
عسکراولادی مسلمانی واقعی با ابعاد گوناگون در عرصه‌های مختلف بود نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ابعاد شخصیتی مرحوم عسکراولادی، گفت: عسکراولادی مسلمانی واقعی با ابعاد گوناگون در عرصه‌های مختلف بود. https://cdn.icana.ir/d/019/51535.jpg عسکراولادی,مسلمانی,واقعی,با,ابعاد,گوناگون,در,عرصه‌های,مختلف,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا زاکانی در حاشیه تشییع پیکر حبیب‌الله عسکراولادی گفت: جناب آقای عسکراولادی در عرصه‌های مختلف خدمات بزرگی را به انقلاب اسلامی داشتند و حضور پررنگی به عنوان یک مبارز در عرصه سیاسی ایفا کردند.

وی افزود: آقای عسکراولادی یک مسلمان واقعی با تمام ابعاد مختلف خود بودند و در زمان انقلاب اسلامی نیز در پست‌های مختلفی فعالیت داشتند.

به گزارش فارس،این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای عسکراولادی را باید نمونه واقعی از حضور مستحکم در عرصه‌های مختلف سیاسی دانست که خداوند انشاءالله ایشان را با حضرت سیدالشهداء(ع) محشور کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet