هدر موبایل
1392/08/16 13:26:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادری با انتقاد از لغو واگذاری های انجام شده در دولت دهم:

راه حل رفع ایرادات واگذاری ها پاک کردن صورت مسئله نیست

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:ایرداتی در واگذاری های انجام شده در دولت دهم است اما راه حل رفع این ایرادات لغو واگذاری و پاک کردن صورت مسئله نیست.
راه حل رفع ایرادات واگذاری ها پاک کردن صورت مسئله نیست عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:ایرداتی در واگذاری های انجام شده در دولت دهم است اما راه حل رفع این ایرادات لغو واگذاری و پاک کردن صورت مسئله نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/44581.jpg راه,حل,رفع,ایرادات,واگذاری,ها,پاک,کردن,صورت,مسئله,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جعفر قادری،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: در حال حاضر دولت یازدهم در ماه بیش از هزار میلیارد تومان و در سال نیز 14 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد که در حال تامین این کسری از محل های مختلف است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: بهترین تعبیری که در حال حاضر برای رفع کسری بودجه دولت می توان گفت کلاه گردانی است که دولت احمدی نژاد نیز از همین طریق کسری بودجه خود را تامین می کرد.
قادری با اشاره به منتفی شدن افزایش نرخ سود بانکی تصریح کرد: افزایش نرخ سود بانکی منجر به این مسئله می شود که منابع به سیستم خصوصی وارد شود اما افزایش نرخ اوراق مشارکت تنها منابع را جمع آوری می کند.

وی افزود: به نظر می رسد بهترین کار در زمان فعلی این است که با نرخ موجود منابع را در اختیار پیمانکارانی قرار دهند که هیچ منبعی در حال حاضر دستگیر این گروه نیست تا طلب های خود را وصول کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از عدم پایبندی دولت یازدهم به شعارهای خود در زمینه خصوصی سازی گفت: ایرداتی در  واگذاری های انجام شده در دولت قبل است اما راه حل رفع این ایرادات لغو واگذاری و پاک کردن صورت مسئله نیست.

وی ادامه داد: اتفاقاتی که در حال حاضر در حال رخ دادن است تناقض دارد چرا که از یک طرف دولت مدعی است که منابع در اختیار ندارد و به دنبال برداشت از منابع صندوق توسعه ملی است و از طرف دیگر با وجود اذعان خود به نداشتن منابع جلو واگذاری ها را می گیرند.

وی تصریح کرد:دولت باید با اسناد خزانه، اوراق مشارکت و سهام مشکلات بخش خصوصی و پیمانکاران را حل کند که این مسئله منجر به رونق فعالیت ها و طرخ های اقتصادی می شود.

به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خاتمه تاکید کرد:در شرایط فعلی دولت باید بحث واگذاری طرح ها و پروژه های تملک دارایی را دنبال کند ./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet