هدر اصلی
1392/08/16 15:47:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علیلو:

تحقیق و تفحص از خودروسازان را قبل از موعد 6 ماهه تمام می‌کنیم

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور در مجلس از تلاش این کمیته برای به پایان رساندن این تفحص زودتر از موعد قانونی خبر داد و گفت: روند پیشرفت تحقیق و تفحص ازصنایع خودروسازی کشور تا کنون مثبت بوده و شرکت‌های خودروساز همکاری خوبی با این کمیته داشته‌اند.
تحقیق و تفحص از خودروسازان را قبل از موعد 6 ماهه تمام می‌کنیم رئیس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازی کشور در مجلس از تلاش این کمیته برای به پایان رساندن این تفحص زودتر از موعد قانونی خبر داد و گفت: روند پیشرفت تحقیق و تفحص ازصنایع خودروسازی کشور تا کنون مثبت بوده و شرکت‌های خودروساز همکاری خوبی با این کمیته داشته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/46882.jpg تحقیق,و,تفحص,از,خودروسازان,را,قبل,از,موعد,6,ماهه,تمام,می‌کنیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی علیلو نماینده مردم شبستر در مجلس  درباره روند پیشرفت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور، اظهار داشت: در حال‌حاضر، کارگروه‌های کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور درحال جمع‌آوری اطلاعات هستند تا پس از نهایی شدن این گزارشات، کمیته تحقیق و تفحص گزارش مربوطه را به مجلس و مردم ارائه کند.
 
وی در ادامه افزود: در روند تحقیق و تفحص پیشرفت‌های خوبی حاصل شده، اما این اطلاعات مسجل نیست و نیازمند تکمیل و پختگی بیشتری است.
 
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور با اشاره به همکاری مثبت خودروسازان با کمیته تحقیق و تفحص، تصریح کرد: در حال حاضر کمیته تحقیق و تفحص در شرکت‌های خودروسازی مستقر شده‌اند تا با همکاری خودروسازان بررسی‌های لازم در زمانی که معین شده به اتمام رسد.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛علیلو در پایان خاطرنشان کرد:مبنای کار ما این است که تحقیق و تفحص را زودتر از 6 ماه، که موعد قانونی انجام تفحص است به پایان برسانیم.
 
انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet