حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 09:35:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیاضی:

سوال از وزیر علوم به دلیل انتصاب خلاف قائده در این وزارت خانه است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره‌ طرح سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: این سوال بیشتر به دلیل انتصابات خلاف قاعده‌ای بوده که توسط وزیر در این وزارتخانه انجام شده است.
سوال از وزیر علوم به دلیل انتصاب خلاف قائده در این وزارت خانه است سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره‌ طرح سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: این سوال بیشتر به دلیل انتصابات خلاف قاعده‌ای بوده که توسط وزیر در این وزارتخانه انجام شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43353.jpg سوال,از,وزیر,علوم,به,دلیل,انتصاب,خلاف,قائده,در,این,وزارت,خانه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عبدالوحید فیاضی با بیان این مطلب، افزود: اگر ما به وزیر اعتماد می‌کنیم، بنا داریم که عملکرد وی را به مرور زمان مورد بررسی قرار دهیم.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این‌که سوال از وزیر علوم به دلیل انتصاباتی است که در وزارت علوم انجام شده است، گفت: وزیر علوم قبل از رای گیری در جلسه کمیسیون قول داد که از افراد حاشیه دار و سیاسی استفاده نکند.

وی خاطر نشان کرد:‌ اما اتفاقاتی که اخیرا در وزارت علوم افتاده، خلاف قاعده صورت گرفته و به اعتراف خود وزیر برای انتصاب این افراد استعلام حراستی و یا از وزارت اطلاعات استعلامی انجام نشده است.

به گزارش ایسنا، فیاضی تاکید کرد: وزارت علوم اهمیت علمی و سیاسی دارد و کارکرد سیاسی آن در کشور انقلابی مانند ما بالا است به همین جهت هم نمایندگان مجلس و هم دولت نسبت به این وزارتخانه حساسیت بالایی دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet