هدر اصلی
1392/08/17 10:02:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاتب:

مدیریت 80 درصد بنگاه‌های واگذار شده،‌ واگذار نشده است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که واگذاری‌های در بخش خصوصی انجام شده واگذاری صحیحی نبوده است، گفت: دولت باید ساز و کار بیاندیشد که ضمن واگذاری‌های واقعی مدیریت بنگاه‌ها و سهام آنها را نیز واگذار کند.
مدیریت 80 درصد بنگاه‌های واگذار شده،‌ واگذار نشده است عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که واگذاری‌های در بخش خصوصی انجام شده واگذاری صحیحی نبوده است، گفت: دولت باید ساز و کار بیاندیشد که ضمن واگذاری‌های واقعی مدیریت بنگاه‌ها و سهام آنها را نیز واگذار کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43131.jpg مدیریت,80,درصد,بنگاه‌های,واگذار,شده،‌,واگذار,نشده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا کاتب درباره برخی انتقادات به برنامه‌های اقتصادی دولت گفت: دولت نقطه نظراتی دارد که قابل بررسی و منطقی است به عنوان مثال دولت معتقد است در اجرای اصل 44 آنچه که تا به امروز به آن عمل شده است در واگذاری‌ها در بخش خصوصی، واگذاری صحیحی نبوده است و باید ساز و کارهای لازم در این زمینه بررسی و اتخاذ شود.

این عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه و بودجه افزود: یا در سهام عدالت هم عملا سیستم به صورت دولتی اداره می‌شود، بنابراین مطرح کردن این موضوع از سوی دولت منطقی است اگر دولت می‌پذیرد که ایراداتی وجود دارد ما هم باید تلاش کنیم که با حمایت دولت ایرادات را بر طرف کنیم.

کاتب خاطر نشان کرد: اگر گفته می‌شود 25 درصد تمام واحدهای دولتی در قالب سهام عدالت واگذار شده‌اند آیا مدیریت هم واگذار شده است؟

به گزارش ایسنا، وی تصریح کرد: معتقدیم دولت باید ساز و کاری در نظر گیرد که واگذاری‌ها را واقعی واگذار کند، یعنی مدیریت بنگاه‌ها و سهام بنگاه‌ها را واگذار کند، اما آن چیزی که تا الان اتفاق افتاده این است که در 80 درصد بنگاه‌هایی که واگذار شده مدیریت‌ها واگذار نشده‌اند، بنابراین این ایراد باید برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet