حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 10:09:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسن پور مطرح کرد:

سجادی چهره شناخته شده ورزشی، از درون جامعه ورزشی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: سجادی چهره شناخته شده ورزشی و از درون جامعه ورزشی برخاسته است.
سجادی چهره شناخته شده ورزشی، از درون جامعه ورزشی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: سجادی چهره شناخته شده ورزشی و از درون جامعه ورزشی برخاسته است. https://cdn.icana.ir/d/019/42963.jpg سجادی,چهره,شناخته,شده,ورزشی،,از,درون,جامعه,ورزشی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت، شهباز حسن‌پور با اشاره به انتخاب سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: از نکات مثبت ایشان آشنایی با تمامی رشته‌های ورزشی و جوامع درون فدراسیون‌ها و شناخت بسیار اساسی از همه نکات ریز و درشت ورزش در فدراسیون‌هاست. در چندین دوره مسابقات المپیک به عنوان سرپرست تیم‌های ملی ایران و همچنین در چندین دوره بازی‌های آسیایی مسوولیت تیم‌های ملی را داشته‌اند.

وی ادامه داد: ایشان دارای دکترای تربیت بدنی بوده و ویژگی‌های بسیار مشخصی در ورزش دارند که می‌توان به مقبولیت ایشان در جامعه ورزشی اشاره کرد و همچنین می‌توان به روحیه تعاملی ایشان جهت مشارکت آحاد مردم و خیرین در اجرای پروژه‌های نیمه تمام ورزشی کشور بیان کرد.

وی اظهار کرد: نکته دیگر که در مورد ایشان می‌توان مطرح کرد و دیدگاه‌های مشورتی ایشان در امور اجرایی است و با شناختی که ایشان از جامعه ورزشی دارند قطعاً کارشناسان بسیار خبره ورزش را در مناصب مناسب استفاده خواهند کرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: قاطعیت ایشان و برنامه‌محوری ایشان نیز زبانزد جامعه ورزشی است. قطعاً می‌توان گفت اگر تمامی جوامع ورزشی می‌توانستند در انتخاب فرد مسوول ورزش کشور شرکت می‌کردند ایشان حتماً در بین پنج نفر منتخب بود و همچنین ایشان با توجه به مسوولیت‌هایی که در وزارت آموزش و پرورش داشته‌اند قطعاً دغدغه جوانان این مرز و بوم را داشته و می‌توانند بستر مناسبی برای تدرستی و سلامتی جوانان داشته باشند.

به گزارش ایسنا، وی خاطرنشان کرد: با توجه به پست‌های ایشان از جمله قائم مقام سازمان تربیت بدنی، دبیرکل ملی کمیته المپیک، خزانه‌دار کمیته ملی المپیک، ریاست فدراسیون فوتبال کشور و... ایشان فردی موفق در برنامه‌ریزی و اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet