حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 09:47:22
سرویس اقتصادی
پور ابراهیمی با اشاره به کسری 14 هزار میلیاردی دولت برای پرداخت یارانه نقدی:

دولت برای جبران کسری بودجه هدفمندی می‌تواند یارانه برخی اقشار را قطع کند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ما منتظریم دولت برای کسری بودجه هدفمندی پیشنهاد خود را به مجلس ارائه دهد، گفت: البته در این زمینه دولت می تواند به استناد قانون هدفمند کردن یارانه ها با شناسایی اقشار برخوردار یارانه نقدی برخی افراد را قطع کند.
دولت برای جبران کسری بودجه هدفمندی می‌تواند یارانه برخی اقشار را قطع کند عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ما منتظریم دولت برای کسری بودجه هدفمندی پیشنهاد خود را به مجلس ارائه دهد، گفت: البته در این زمینه دولت می تواند به استناد قانون هدفمند کردن یارانه ها با شناسایی اقشار برخوردار یارانه نقدی برخی افراد را قطع کند. https://cdn.icana.ir/d/019/44953.jpg دولت,برای,جبران,کسری,بودجه,هدفمندی,می‌تواند,یارانه,برخی,اقشار,را,قطع,کند Icana

محمدرضا پور ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری  خانه ملت، با بیان اینکه موضوع هدفمندی یارانه ها، بحث های مربوط به تعریف منابع جدید برای دولت، نرخ ارز و بورس ارز با حذف تبصره های الحاقی در لایحه اصلاح بودجه 92 در سال جاری بدون تغییر باقی ماند، درباره تامین کسری بودجه هدفمندی برای پرداخت یارانه نقدی افزود: برای بررسی این موضوع یا دولت باید پیشنهاد خود را از طریق لایحه به مجلس ارائه دهد یا در قالب طرح از سوی نماینگان مطرح شود.

نماینده مردم راور و کرمان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت برای تامین کسری 14 هزار میلیارد تومانی هدفمندی پیشنهادی ارائه نداده است ضمن اینکه ما اعتقاد داریم اگر دولت در این زمینه کسری دارد باید پیشنهادی در قالب لایحه به مجلس ارائه می داد که هنوز چنین پیشنهادی ارسال نشده.

پورابراهیمی تاکید کرد: ما منتظریم دولت برای کسری بودجه هدفمندی پیشنهاد خود را به مجلس ارائه  دهد ضمن اینکه در لایحه اصلاح بودجه بندی برای تامین کسری 14 هزار میلیارد تومان مشاهده نکردیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: البته در این زمینه دولت می تواند به استناد قانون هدفمند کردن یارانه ها با شناسایی اقشار برخوردار یارانه نقدی برخی افراد را قطع کند البته این در حالی است که باید مکانیزمی برای شناسایی میزان درآمدها وجود داشته باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون  اقتصادی مجلس در پایان درباره آخرین وضعیت تایید بودجه از سوی شورای نگهبان گفت: در حال حاضر منتظر تایید لایحه بودجه از سوی شورای نگهبان هستیم./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet