حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 09:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

کشورهای حاشیه "خلیج‌ فارس" به فکر اجرای خواسته‌های مردم کشورشان باشند

عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه کشورهای حاشیه "خلیج‌ فارس" به فکر اجرای خواسته‌های مردم کشورشان باشند، گفت: هر کدام از کشورهای حوزه خلیج فارس که ادعای دخالت ایران در امور داخلی کشورشان را دارند بهتر است در مورد ادعای خود مستندات معتبر ارائه دهند.
کشورهای حاشیه "خلیج‌ فارس" به فکر اجرای خواسته‌های مردم کشورشان باشند عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه کشورهای حاشیه "خلیج‌ فارس" به فکر اجرای خواسته‌های مردم کشورشان باشند، گفت: هر کدام از کشورهای حوزه خلیج فارس که ادعای دخالت ایران در امور داخلی کشورشان را دارند بهتر است در مورد ادعای خود مستندات معتبر ارائه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/45387.jpg کشورهای,حاشیه,"خلیج‌,فارس",به,فکر,اجرای,خواسته‌های,مردم,کشورشان,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدحسن آصفری با اشاره به اظهار‌نظر کشورهای حوزه خلیج فارس در مورد ایران گفت: ایران هرگونه دخالت دیپلماتیک، سیاسی و نظامی در کشورها را به جد محکوم می‌کند و هیچ‌گونه دخالتی در امور کشورها نداشته و ندارد.
 
وی در مورد ارتباط ایران با سایر کشورها اظهار داشت: ایران در مورد ارتباط با سایر کشورها چه در منطقه و چه خارج از منطقه طبق چارچوب معاهدات و قوانین بین‌المللی عمل می‌کند و در همین راستا هرگونه حضور نیروی نظامی و یا ارسال سلاح و امکانات نظامی به کشورها برای ایجاد ناامنی را به شدت محکوم کرده و خواستار برخورد با این مسئله هستیم.
 
آصفری در مورد ادعای کشورهای حوزه خلیج فارس متذکر شد: هر کدام از کشورهای حوزه خلیج فارس که ادعای دخالت ایران در امور داخلی کشورشان را دارند بهتر است در مورد ادعای خود مستندات معتبر ارائه دهند.
عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: به نظر من بهتر است کشورها به جای نسبت دادن این‌گونه مسائل به دیگران، در راستای ایجاد اصلاحات در کشور خودشان و اجرای خواسته‌های مردم اقدام کنند تا شاهد این‌گونه اعتراضات نباشیم و مشکلات داخلی کشور خود را به دیگر کشورها نسبت ندهیم.
گفتنی است بازداشت چند تن در بحرین به اتهام همکاری با ایران در جهت براندازی حکومت، موضوع دیگری است که در شماری از مطبوعات و رسانه‌ها بازتاب یافته است.

 به گزارش باشگاه خبرنگاران؛درهمین راستا دادگاهی در بحرین چهار تن را که همگی شیعه بوده‌اند، به حبس ابد و شش تن دیگر را به پانزده سال زندان محکوم کرده است.

قابل ذکر است اتهام این افراد، تشکیل یک حلقه شبه نظامی مرتبط با سپاه پاسداران ایران به منظور ترور شخصیت‌های سیاسی بحرین عنوان شده است، دولت بحرین پیش از این نیز ایران را به تشکیل حلقه‌های تروریستی در این کشور متهم کرده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet