هدر موبایل
1392/08/17 12:35:18
سرویس فرهنگی
گروسی:

برنامه مناسب، مکمل کارنامه خوب سجادی خواهد بود/سجادی برای ارایه برنامه منسجم تلاش کند

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش با اشاره به حمایت فراکسیون ورزش از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: نصرالله سجادی کارنامه خوبی در حوزه ورزش و جوانان دارد که به‌دنبال این کارنامه مناسب نیاز به برنامه خوب هم وجود دارد که وی بخشی از برنامه خود را روز چهارشنبه با حضور تعدادی از ورزشکاران در فراکسیون ورزش ارایه کرد.
برنامه مناسب، مکمل کارنامه خوب سجادی خواهد بود/سجادی برای ارایه برنامه منسجم تلاش کند عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش با اشاره به حمایت فراکسیون ورزش از وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: نصرالله سجادی کارنامه خوبی در حوزه ورزش و جوانان دارد که به‌دنبال این کارنامه مناسب نیاز به برنامه خوب هم وجود دارد که وی بخشی از برنامه خود را روز چهارشنبه با حضور تعدادی از ورزشکاران در فراکسیون ورزش ارایه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/50973.jpg برنامه,مناسب،,مکمل,کارنامه,خوب,سجادی,خواهد,بود/سجادی,برای,ارایه,برنامه,منسجم,تلاش,کند Icana

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، توضیح داد: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سابقه ای طولانی در آموزش و پرورش و کمیته ملی المپیک دارد، با شناختی که نسبت به این دو حوزه توسط ایشان حاصل شده آقای سجادی می تواند وضعیت ورزش در نهادهای آموزشی را ارتقا دهند.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما تاکنون آشنایی زیادی با کارنامه آقای سجادی پیدا کرده ایم اما آنچه که اهمیت دارد برنامه های ایشان است که از قدرت لازم برخوردار باشد و بتواند نمایندگان را قانع کند.

وی افزود: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان باید تشریح کند که چه برنامه ای برای جوانان، برای ورزش های حرفه ای و ورزش های همگانی دارد که این توضیحات در جلسات ایشان با فراکسیون ورزش ارائه شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم یاد آور شد: یک کارنامه خوب احتیاج به یک برنامه مناسب هم دارد و به دنبال این برنامه خوب آقای سجادی در روز رأی اعتماد باید دفاع مناسبی از برنامه های خود داشته باشند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، افزود: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان بخشی از برنامه های خود را روز چهارشنبه (15 آبان ماه) با حضور تعدادی از ورزشکاران کشور در فراکسیون ورزش ارایه کرد که از نظر اعضای فراکسیون مناسب و قابل پذیرش بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet