حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 13:20:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت پور:

آمریکا و اسرائیل پشت صحنه ترور دادستان زابل هستند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترور دادستان زابل شیطنتی است که قطعا آمریکا و اسرائیل در پشت صحنه آن قرار دارند.
آمریکا و اسرائیل پشت صحنه ترور دادستان زابل هستند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترور دادستان زابل شیطنتی است که قطعا آمریکا و اسرائیل در پشت صحنه آن قرار دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg آمریکا,و,اسرائیل,پشت,صحنه,ترور,دادستان,زابل,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصورحقیقت پور،عضوکمیسیون امنیت ملی مجلس با ابراز تاسف از ترور دادستان زابل گفت: مشکلات منطقه سیستان به دلیل خشکسالی های طولانی مدت، نبود بارندگی، ندادن حقآبه هیرمند و ... در زمینه اقتصادی و معیشتی بسیار است اما قطعا مقامات اجرایی تلاش می کنند آن را برطرف کرده تا بهانه ای به دست سودجویان ندهند.

وی با اشاره به اینکه اقدام امروز در به شهادت رساندن دادستان زابل یک شیطنت است افزود: ما می دانیم که قطعا پشت این شیطنت آمریکا و اسرائیل است که البته مردم در 13 آبان موضع خود را نسبت به آمریکا و اسرائیل نشان داد.

به گزارش مهر،نماینده مردم اردبیل و سرعین خاطرنشان کرد: باید مهلت داده شود تا دستگاه های اطلاعاتی نسبت به این حادثه تحقیقات لازم را انجام داده و گزارشات مشروح ارائه کنند تا پس از آن نسبت به این اقدام تصمیمی گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet