شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/17 13:46:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی با انتقاد از رویکرد برخی مرزبانی ها در برابر مرزنشینان مطرح کرد:

کارشکنی برخی مرزبانی های کشور در راه اندازی بازارچه های مرزی

رییس فراکسیون مرزی مجلس می گوید:راه اندازی بازارچه های مرزی برای توسعه و امرار معاش مرزنشینان بسیار مهم است اما بعضا مرزبانی برخوردهایی دارند که اگر عده معدودی نیز برای راه اندازی بازارچه های مرزی با ایران همکاری می کنند با این نوع برخوردها از ادامه همکاری انصراف می دهند.
کارشکنی برخی مرزبانی های کشور در راه اندازی بازارچه های مرزی رییس فراکسیون مرزی مجلس می گوید:راه اندازی بازارچه های مرزی برای توسعه و امرار معاش مرزنشینان بسیار مهم است اما بعضا مرزبانی برخوردهایی دارند که اگر عده معدودی نیز برای راه اندازی بازارچه های مرزی با ایران همکاری می کنند با این نوع برخوردها از ادامه همکاری انصراف می دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/43283.jpg کارشکنی,برخی,مرزبانی,های,کشور,در,راه,اندازی,بازارچه,های,مرزی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدباقرحسینی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت  گفت: تا زمانی که معیشت مرزنشینان تامین نشود صحبت کردن از این که ریشه قاچاق را بخشکانیم امری محال و غیر ممکن است چرا که رفع این معضل در حالی که مرزنشینان برای امرار معاش خود مشکل دارند ممکن نیست.

نماینده مردم زابل و زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: متاسفانه مرزنشینان ما به عنوان قاچاقچی شناخته می شوند در حالی که از اساس این مردم قربانی قاچاقچیان هستند و به حقیقت مورد ستم قرار گرفته و کم ترین سود نیز عاید آن ها می شود.

حسینی علت اصلی به وجود آمدن قاچاق را وضعیت فقر و بیکاری مردم مرزنشین توصیف و تصریح کرد:مردم مرزنشینی در تمامی دولت ها مورد غفلت واقع شده اند و از هر گونه امکانات رفاهی و معیشتی و تفریحی محروم هستند.

وی با انتقاد از  نبود اشتغال در این مناطق گفت:  استان های مرزی با کشورهای همسایه مرز مشترک دارد و به حق فرصتی برای توسعه بازارچه های مرزی است اما این نکته نیز مورد توجه و سرمایه گذاری قرار نمی گیرد.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) رییس فراکسیون مرزی مجلس شورای اسلامی از کارشکنی برخی از مرزبانی ها در راه اندازی بازرچه های مرزی انتقاد و تاکید کرد: بعضا مرزبانی برخوردهایی دارند که  اگر عده  معدودی نیز برای راه اندازی بازارچه های مرزی با ایران همکاری می کنند با این نوع برخوردهای مرزبانی ها از ادامه همکاری انصراف می دهند./

 پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet