خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 15:03:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حقیقت‌پور:

عامل ترور دادستان زابل سیاسی است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاسی خارجی مجلس با اشاره به حادثه ترور دادستان زابل گفت: این که یک مقام قضایی را ترور می‌کنند این کار قطعا منشا سیاسی دارد و حتما دستگاه‌های ذیربط آن را پیگیری خواهند کرد.
عامل ترور دادستان زابل سیاسی است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاسی خارجی مجلس با اشاره به حادثه ترور دادستان زابل گفت: این که یک مقام قضایی را ترور می‌کنند این کار قطعا منشا سیاسی دارد و حتما دستگاه‌های ذیربط آن را پیگیری خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43350.jpg عامل,ترور,دادستان,زابل,سیاسی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصورحقیقت‌پوردرپی حادثه اخیر زابل که براثر آن دادستان این شهر به همراه راننده‌اش به شهادت رسیدند،گفت: عامل ترور دادستان زابل سیاسی است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در تلاش هستند هر وقت که ما وارد مذاکره و بحث می شویم مقدمه  این کار را فراهم کنند تا ما را در فشار قرار دهند و از این روش امتیاز بگیرند

وی تاکید کرد: این که یک مقام قضایی را ترور می‌کنند این کار قطعا منشا سیاسی دارد و حتما دستگاه‌های ذیربط آن را پیگیری خواهند کرد.

حقیقت‌پور درخصوص سفر احتمالی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به زابل به منظور بررسی حادثه اخیر گفت: در این خصوص تصمیم گرفته نشده است و انشااله یکشنبه تصمیم خواهیم گرفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛موسی نوری دادستان شهرستان زابل ساعت 8 صبح روز چهارشنبه 15 آبان ماه در مسیر محل کارش توسط افراد ناشناس ترور شد و به همراه راننده‌اش به درجه رفیع شهادت رسید.

انتهای‌پیام/
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet