هدر اصلی
1392/08/17 15:13:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شفیعی :

تبادل کاردار غیرمقیم بین ایران و انگلیس آغاز مناسبی برای ارتقا سطح روابط بین دو کشوراست

سطح روابطی که از طریق کاردار برقرار می شود در عرف دیپلماتیک به این معنی است که روابط بین دو کشور چندان خوب و مناسب نیست اما تبادل کاردار غیرمقیم بین ایران و انگلیس می تواند آغاز مناسبی برای ارتقا سطح روابط بین دو کشورباشد.
تبادل کاردار غیرمقیم بین ایران و انگلیس آغاز مناسبی برای ارتقا سطح روابط بین دو کشوراست سطح روابطی که از طریق کاردار برقرار می شود در عرف دیپلماتیک به این معنی است که روابط بین دو کشور چندان خوب و مناسب نیست اما تبادل کاردار غیرمقیم بین ایران و انگلیس می تواند آغاز مناسبی برای ارتقا سطح روابط بین دو کشورباشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43207.jpg تبادل,کاردار,غیرمقیم,بین,ایران,و,انگلیس,آغاز,مناسبی,برای,ارتقا,سطح,روابط,بین,دو,کشوراست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ نوذر شفیعی با اشاره به توافق صورت گرفته بین معاون آمریکایی و اروپایی کشورمان و سایمون گس، نماینده انگلیس در 5+1 برای تبادل کاردار ترددی بین ایران و انگلیس گفت: به طور معمول زمانی که روتبط بین دو کشور تیره است، برای شروع مجدد و آغاز دوباره روابط از مکانیز های دیگری به جز بازگشایی سفرات استفاده می شود.

نماینده مردم رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: سطح روابطی که از طریق کاردار برقرار می شود در عرف دیپلماتیک به این معنی است که روابط بین دو کشور چندان خوب و مناسب نیست اما تبادل کاردار غیرمقیم بین ایران و انگلیس می تواند آغاز مناسبی برای ارتقا سطح روابط بین دو کشورباشد.

شفیعی تصریح کرد:این شروع بدون شک بهتر از قطع رابطه است و به طور قطع با گذر زمان و کاهش حساسیت ها و افزایش سطح تماس ها روابط بین دو کشور به سطح تبادل سفیر و سفارت ارتقا پیدا می کند.

به گزارش مجلس نیوز  (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:افزایش سطح روابط بین ایران و انگلیس با توجه به مصوبه مجلس که اختیار کاهش و تعیین سطح روابط به عهده دولت گذاشته شده بود، می تواند توسط خود دولت پیگیری و انجام شود و نیازی به کسب مصوبه از جانب مجلس نیست./

 

 

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet