هدر موبایل
1392/08/17 15:26:35
سرویس اجتماعی
حیدرزاده در گفت وگو با خانه ملت خبر داد:

هوای پایتخت در شرایط ناسالم/بارش های پراکنده در آسمان تهران از امشب/ کاهش شعاع دید تهرانی ها ناشی از افزایش رطوبت هواست

دبیر کارگروه آلودگی هوای تهران درباره تشدید آلودگی هوای پایتخت و احتمال تعطیلی تهران، گفت: کاهش شعاع دید شهروندان تهرانی ناشی از افزایش رطوبت هواست و وضعیت آلودگی هوای پایتخت هنوز به شرایط اضطرار و تعطیلی نرسیده است.
هوای پایتخت در شرایط ناسالم/بارش های پراکنده در آسمان تهران از امشب/ کاهش شعاع دید تهرانی ها ناشی از افزایش رطوبت هواست دبیر کارگروه آلودگی هوای تهران درباره تشدید آلودگی هوای پایتخت و احتمال تعطیلی تهران، گفت: کاهش شعاع دید شهروندان تهرانی ناشی از افزایش رطوبت هواست و وضعیت آلودگی هوای پایتخت هنوز به شرایط اضطرار و تعطیلی نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/50002.jpg هوای,پایتخت,در,شرایط,ناسالم/بارش,های,پراکنده,در,آسمان,تهران,از,امشب/,کاهش,شعاع,دید,تهرانی,ها,ناشی,از,افزایش,رطوبت,هواست Icana

محمدهادی حیدرزاده در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه هم اکنون هوای پایتخت در شرایط ناسالم قرار دارد، تصریج کرد: بر اساس پیش بینی داده های هواشناسی ورود یک جبهه هوای ناپایدار امشب به آسمان تهران که با بارش های پراکنده همراه است منجر به کاهش آلاینده ها و ذرات معلق می شود.

مدیر کل محیط زیست استان تهران در تشریح آخرین وضعیت آلاینده ها در هوای تهران، افزود: در روزهای اخیر شهرونداه تهرانی به دلیل ابرناکی آسمان با کاهش فاصله دید مواجه بودند که در درجه اول ناشی از افزایش رطوبت هوا و سپس تحت تاثیر آلاینده های کمتر از 2.5 میکرون بوده است.

 

هوای پایتخت در شرایط ناسالم قرار دارد/ گروه های حساس از تردد غیرضرور خودداری کنند

وی افزود: بر اساس آمار ایستگاه های سنجش آلودگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در 24 ساعت گذشته، هم اکنون شاخص حجم ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در هوای پایتخت حدود 130 و در شرایط ناسالم و حجم ذرات کمتر از 10 میکرون 65 و در شرایط سالم گزار ش شده است که از امروز بعد از ظهر با ورود جبهه هوای ناپایدار به آسمان تهران حجم آلاینده ها کاهش یافته و وضعیت هوا به شرایط سالم نزدیک می شود.

دبیر کارگروه آلودگی هوای تهران با تاکید بر اجتناب از تردد غیرضرور در شهر برای گروه های حساس، تاکید کرد: با توجه به اینکه هوای  پایتخت در شرایط ناسالم قرار داشته و روطوبت هوا به حداکثر ممکن رسیده از افراد مسن، کودکان، زنان باردار و بیماران ریوی و قلبی می خواهیم از تردد غیرضرور در تهران خودداری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet