خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/17 16:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی در ارزیابی از سومین وزیر پیشنهادی ورزش مطرح کرد:

رزومه سجادی نشان از تخصص وی در حوزه ورزش دارد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: تخصص و رزومه نصر الله ساجدی، وزیر پیشنهادی ورزش نشان می دهند که از نظر کاری و تخصصی در این حوزه مشکلی ندارد.
رزومه سجادی نشان از تخصص وی در حوزه ورزش دارد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: تخصص و رزومه نصر الله ساجدی، وزیر پیشنهادی ورزش نشان می دهند که از نظر کاری و تخصصی در این حوزه مشکلی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43282.jpg رزومه,سجادی,نشان,از,تخصص,وی,در,حوزه,ورزش,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید شریف حسینی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: وزیر پیشنهادی سوم ورزش توسط دکتر روحانی تفاوت های جدی با وزرای پیشنهادی قبلی داشت و آن نیز تخصص وی در زمینه ورزش است.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: به تجربه ثابت شده است که روز رای گیری، صحبت موافقان و مخالفان و دفاع ریاست جمهوری و شخص وزیر پیشنهادی از برنامه هایش به خصوص پاسخ وزیر پیشنهادی به ابهامات مطرح شده نسبت به وی تاثیر بسیار زیادی در رای اعتماد یا عدم رای اعتماد به وزیر پیشنهادی دارد.
حسینی تصریح کرد: با توجه به این موضوع پیش داوری در این خصوص بسیار سخت است و چه بسا وزرای قبلی ورزش پیش بینی می شد که رای بیاورند اما صحبت های مطرح شده در لحظات آخر به این نتیجه انجامید که امروز شاهد باشیم که سویمن وزیر ورزش به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی شود.
به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی در خاتمه تاکید کرد: در هر صورت تخصص و رزومه نصر الله ساجدی، وزیر پیشنهادی ورزش نشان می دهند که از نظر کاری و تخصصی مشکلی ندارند و امیدواریم روز رای گیری نیز هر آنچه به نفع ورزش کشور است، رقم بخورد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet