خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 09:28:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رجایی مطرح کرد:

مقاومت غیر قانونی وزارت صنعت و معدن و تجارت در برابر قانون انتزاع

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: قانون تمرکز وظایف که موسوم به قانون انتزاع شده است باید هر چه سریع تر توسط دولت اجرایی شود و وزارت صنعت و معدن و تجارت در حال انجام مقاوت های غیر قانونی در برابر این قانون انجام می دهد که باید دست از این مقاومت ها بردارد.
مقاومت غیر قانونی وزارت صنعت و معدن و تجارت در برابر قانون انتزاع عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: قانون تمرکز وظایف که موسوم به قانون انتزاع شده است باید هر چه سریع تر توسط دولت اجرایی شود و وزارت صنعت و معدن و تجارت در حال انجام مقاوت های غیر قانونی در برابر این قانون انجام می دهد که باید دست از این مقاومت ها بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/42971.jpg مقاومت,غیر,قانونی,وزارت,صنعت,و,معدن,و,تجارت,در,برابر,قانون,انتزاع Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباس رجایی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به طرح مسئله استیضاح برخی از وزرای دولت یازدهم در مجلس گفت: به نظر می رسد با توجه به این که دولت تازه کار خود را شروع کرده است ، استیضاح کار منطقی و معقولی نیست.
نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:البته اگر در ادامه کار ببینیم مشکلات حل نشده و هم چنان لاینحل باقی مانده است، طبیعی است که مجلس ابزارهای حمایتی خود را دنبال می کند.
رجایی با اشاره ملزومات بخش کشاورزی در بودجه سال 93 کشور گفت: بخش کشاورزی دچار یک عقب افتادگی تاریخی است و در این خوزه باید سهم  بخش کشاورزی به ویژه در حوزه زیر ساخت تامین شود.
وی ادامه داد: با رقم اعتباراتی همانند هزار میلیارد تومان یا 2هزار میلیارد تومان که در عمل نیز تخصیص پیدا نمی کند نمی توانیم به جایی برسیم.
رجایی با تاکید بر لزوم توجه به بخش آب کشاورزی نیز تصریح کرد: حوزه تسهیلات و سرمایه در گزدش بخش کشاورزی  نیز بایستی مورد توجه جدی در بودجه سال 93 باشد.
 وی توجه به خریدهای تضمینی و حمایت ها را در بودجه سال آتی ضروری توصیف و تصریح کرد: در بودجه سال جاری دیدم که دولت بسیار ضعیف وارد شد و بخش حمایتی صندوق بیمه کشاورزی درگیر مسائل زیانباری شده و نتوانستند وظایف خود را درست انجام دهند که باید برای سال آتی دولت حمایت های واقعی در این زمینه در نظر بگیرد.
رجایی با اشاره به حوزه یارانه ای در بخش کشاورزی نیز گفت: حوزه یارانه ای در بخش کشاورزی بسیار جدی است که با وجود اهمیت جدی دنیا به این مقوله تا امروز مورد بی توجهی بوده است.
وی ادامه داد: قانون تمرکز وظایف که موسوم به قانون انتزاع شده است باید هر چه سریع تر توسط دولت اجرایی شود و وزارت صنعت و معدن و تجارت در حال انجام مقاوت های غیر قانونی در برابر این قانون انجام می دهد که باید دست از این مقاومت ها بردارد.
به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در خاتمه تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که در هفته آتی پیگیری می شود این است که وزرای مرتبط را برای تمکین از این قانون به کمیسیون ها دعوت می کنیم و در صورتی که تمکین نکنند، ممکن است یکی از مواردی که برای ان مجلس به دنبال استیضاح برود همین مقوله باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet