هدر اصلی
1392/08/18 09:38:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابوترابی‌فرد:‌

جایگاه ایران در کلوپ هسته‌ای جهان تثبیت شده و قابل نقض نیست

نایب رئیس اول مجلس گفت: ایران با توجه به برخورداری از توانایی‌های بالا در عرصه دانش هسته‌ای و فناوری بومی جایگاه تثبیت شده‌ای در کلوپ هسته‌ای جهان دارد و این مسئله به هیچ وجه قابل نقض نیست.
جایگاه ایران در کلوپ هسته‌ای جهان تثبیت شده و قابل نقض نیست نایب رئیس اول مجلس گفت: ایران با توجه به برخورداری از توانایی‌های بالا در عرصه دانش هسته‌ای و فناوری بومی جایگاه تثبیت شده‌ای در کلوپ هسته‌ای جهان دارد و این مسئله به هیچ وجه قابل نقض نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/42744.jpg جایگاه,ایران,در,کلوپ,هسته‌ای,جهان,تثبیت,شده,و,قابل,نقض,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 و هم چنین حوادث به وقوع پیوسته اخیر گفت: این دو مبحث از یکدیگر جداست مذاکرات هسته‌ای موضوع خاص خود را دارا بوده و ایران نیز از موضع قدرت و با ظرفیت بالای سیاسی و هم چنین با توانمندی‌های علمی و کارشناسی در مذاکرات ژنو حضور پیدا کرده است.  
 وی ادامه داد: ایران با برخورداری از توانایی‌های بالا در عرصه دانش هسته‌ای و فناوری بومی جایگاهش در کلوپ هسته‌ای جهان تثبیت شده است و این مسئله به هیچ وجه قابل نقد نیست.  
نایب رئیس مجلس اظهار داشت: ایران برای دفاع از حقوق مشروع خود در حوزه دیپلماسی وارد بحث و گفتگو شده و با قدرت جلو می‌رود.
وی با اشاره به مسائل و درگیری‌های منطقه گفت: موارد اتفاق افتاده با مدیریت نظام سلطه بوده که باعث ناامنی و رشد ترور در کشورهای مسلمان و هم چنین منطقه شده است.  
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در پایان خاطر نشان کرد: باید با تحکیم صفوف اسلام و ارتقای سطح همکاری، پیوند ملی، پیوند اسلامی و فهم درست نظام سلطه و توطئه‌های آن‌ها در جهت خنثی کردن این دسیسه‌ها با جدیت گام برداریم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet