خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/08/18 09:54:56
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرپور خبر داد

طرح جامع جمعیت در کمیسیون فرهنگی مجلس نهایی شد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از نهایی شدن طرح جمعیت و تعالی خانواده در این کمیسیون خبر داد.
طرح جامع جمعیت در کمیسیون فرهنگی مجلس نهایی شد عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از نهایی شدن طرح جمعیت و تعالی خانواده در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43071.jpg طرح,جامع,جمعیت,در,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,نهایی,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ جمشید جعفرپور عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده اظهار داشت: طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده در کمیسیون فرهنگی مجلس نهایی شده است.
وی ادامه داد: البته، کمیسیون به جلسه دیگری نیاز دارد تا آخرین پیشنهادات الحاقی طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده را در کمیسیون بررسی و آن را به صحن علنی مجلس ارائه کند. احتمالاً فردا بعد از ظهر، جلسه بررسی پیشنهادات الحاقی را برگزار می‌کنیم و در اولین فرصت آن را به هیئت رئیسه تحویل خواهیم داد.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص آخرین وضعیت طرح ساماندهی تعطیلات رسمی کشور گفت: هنوز جلسه کارگروه ویژه بررسی طرح ساماندهی تعطیلات رسمی کشور تشکیل نشده و دعوت به جلسه نیز هنوز صورت نگرفته است ولی ما آمادگی داریم که هر زمان از اعضا دعوت شود، پژوهش‌های خود را ارائه کنیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جعفرپور در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در این دوره، کمیسیون فرهنگی مجلس در حوزه‌های فرهنگ و هنر کمیسیون فعالی بوده و بتواند با مصوبات اساسی و کلان، نقش بیشتری را در صحنه قانون‌گذاری کشور ایفا کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet