هدر موبایل
1392/08/18 10:02:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نجف‌نژاد:

وزیر پیشنهادی ورزش برنامه‌های خوبی برای تصدی این وزارتخانه ارائه کرده است

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ضمن ارزیابی مثبت از برنامه‌های ارائه شده از سوی وزیر پیشنهادی ورزش وجوانان گفت که احتمالا وی از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت.
وزیر پیشنهادی ورزش برنامه‌های خوبی برای تصدی این وزارتخانه ارائه کرده است رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ضمن ارزیابی مثبت از برنامه‌های ارائه شده از سوی وزیر پیشنهادی ورزش وجوانان گفت که احتمالا وی از مجلس رای اعتماد خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/43146.jpg وزیر,پیشنهادی,ورزش,برنامه‌های,خوبی,برای,تصدی,این,وزارتخانه,ارائه,کرده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مقداد نجف‌نژاد اظهار کرد: به اعتقاد من حوزه ورزش از حوزه‌های دیگر حساس‌تر است و این که مسئول مستقیمی بر سر این وزارتخانه وجود ندارد خسارتی برای آن محسوب می‌شود.
وی افزود: با توجه به این که دو وزیر پیشنهاد قبلی برای تصدی وزارت ورزش وجوانان رای نیاوردند مجلس باید کمک کند که آقای سجادی رای اعتماد بگیرد تا امور ورزش کشور به سامان شود چرا که این خواست مردم و فعالان حوزه ورزش است و هر دو علاقمندند که این اتفاق هر چه سریعتر بیافتد.
نماینده مردم بابلسر در مجلس با اشاره به دیدار اعضای هیات رئیسه فراکسیون ورزش با نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تصریح کرد: آقای سجادی خوشبختانه رزومه خوبی از نظر ورزشی دارد و در حوزه‌های مختلف ورزش و جوانان مسئولیت داشته است لذا به اعتقاد من گزینه مناسبی است.
رئیس فراکسیون ورزش مجلس ادامه داد: با توجه به برنامه‌های خوبی که آقای سجادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان ارائه کرده با به کارگیری یک تیم خوب می‌تواند دغدغه نمایندگان و مردم را در ارتباط با ورزش برطرف کند و به نظر می‌رسد مجلس به او رای اعتماد خواهد داد.
نجف نژاد در پایان ابراز امیدواری کرد که با توجه به روزمه و سابقه خوب نصر‌الله سجادی در حوزه ورزش و موفقیت‌های وی نمایندگان برای تصدی وزارت ورزش و جوانان به او رای اعتماد دهند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، پیش از این سلطانی‌فر و صالحی امیری وزرای پیشنهادی حسن روحانی برای وزارتخانه ورزش و جوانان موفق به کسب رای اعتماد از مجلس نشدند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet