خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 10:03:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5

حقیقت‌پور: شنیدن صدای واحد از داخل کشور بسیار ضروری است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات ایران با ۱+۵ گفت: موضوع مذاکرات را جدی می‌دانیم و با جدیت آن را دنبال می‌کنیم.
حقیقت‌پور: شنیدن صدای واحد از داخل کشور بسیار ضروری است نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات ایران با 1+5 گفت: موضوع مذاکرات را جدی می‌دانیم و با جدیت آن را دنبال می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43352.jpg حقیقت‌پور:,شنیدن,صدای,واحد,از,داخل,کشور,بسیار,ضروری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ منصور حقیقت‌پور نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگرچه هنوز جزئیاتی از مذاکرات منتشر نشده است ولی با صحبت‌هایی که چندی قبل با وزیر امور خارجه و تیم مذاکره‌کننده داشتیم، امیدواریم که روی خط قرمزها بایستیم تا بتوانیم حقوق هسته‌یی را بدون دادن شهید و تشدید تحریم‌ها تامین کنیم.
نماینده مردم اردبیل در مجلس تاکید کرد: امیدوارم حاصل فکر و اندیشه دانشمندان ایرانی به تامین حق هسته‌یی ختم شود.
وی از حمایت کل حاکمیت از تیم مذاکره‌کننده صحبت کرد و افزود: بعید می‌دانم در داخل کشور کسی بخواهد خللی در هدف، راه و عزمی که این دوستان عزیز در مذاکرات در پیش گرفتند، به وجود آورند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، حقیقت‌پور تاکید کرد: تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران با راهنمایی‌های مقامات ارشد نظام در جهت دستیابی به حقوق هسته‌یی ایران در مرحله حساسی قرار دارد بنابراین شنیدن صدای واحد از داخل کشور بسیار مهم و ضروری است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet