عید سعید فطر
1392/08/18 10:12:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری:

اراده سیاسی در زمینه حل بحران سوریه بین کشورها وجود ندارد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مدارک و شواهد این گونه بیان می‌کند که هیچ اراده سیاسی در زمینه حل بحران سوریه وجود ندارد.
اراده سیاسی در زمینه حل بحران سوریه بین کشورها وجود ندارد عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: مدارک و شواهد این گونه بیان می‌کند که هیچ اراده سیاسی در زمینه حل بحران سوریه وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/45387.jpg اراده,سیاسی,در,زمینه,حل,بحران,سوریه,بین,کشورها,وجود,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسن آصفری نماینده اراک و کمیجان با اشاره به برگزاری کنفرانس ژنو 2 برای حل بحران سوریه و هم چنین مخالفت آمریکا در زمینه شرکت ایران در این کنفرانس گفت: مدارک و شواهد این گونه بیان می‌کند که هیچ اراده سیاسی در زمینه حل بحران سوریه وجود ندارد.
 وی ادامه داد: اگر دولت‌های غربی خصوصا آمریکا به دنبال حل مسئله سوریه هستند بایستی در مرحله اول اراده‌ای در خصوص خروج نیروهای نظامی خود از سوریه داشته باشند.
 عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: در مورد حضور ایران در اجلاس صلح سوریه  در ژنو2 باید به این نکته توجه کرد که ایران در شرایطی که موضوع سوریه با مسئله گفتمان قابل حل باشد ایران همواره آماده همکاری است.
وی ادامه داد: اعضای ژنو2 این احساس را دارند که ایران درباره مسئله سوریه می‌تواند راهکار سازنده‌ای داشته باشد که مطمئنا نیز اینگونه است اما این که بخواهند شرطی را برای حضور ایران در این نشست معین کنند و آن این باشد که بیانیه ژنو1 را امضا کنیم به هیچ وجه چنین شرطی از سوی ایران پذیرفته نیست.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر قرار باشد که برای حضور ایران در کنفرانس پیش شرطی تعیین شود مطمئنا از حضور در آن اجلاس خودداری خواهیم کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet