خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 10:13:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصری:

بررسی صلاحیت سجادی ۲/۵ ساعت طول می‌کشد/ اعلام آمادگی مجلس برای پخش زنده جلسه از سیما

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره جلسه فردای مجلس برای بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: مجلس برای پخش زنده این جلسه از شبکه‌های سیما به طور کامل آمادگی دارد.
بررسی صلاحیت سجادی ۲/۵ ساعت طول می‌کشد/ اعلام آمادگی مجلس برای پخش زنده جلسه از سیما سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره جلسه فردای مجلس برای بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: مجلس برای پخش زنده این جلسه از شبکه‌های سیما به طور کامل آمادگی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43999.jpg بررسی,صلاحیت,سجادی,۲/۵,ساعت,طول,می‌کشد/,اعلام,آمادگی,مجلس,برای,پخش,زنده,جلسه,از,سیما Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا مصری سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: با توجه به اینکه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در روز یکشنبه هفته گذشته، جهت اخذ رأی اعتماد از سوی دولت به مجلس معرفی شده است، بنابراین جلسه رأی اعتماد به سجادی، فردا برگزار می‌شود.
وی در ادامه به جزئیاتی از نحوه چگونگی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در جلسه علنی فردا اشاره کرد و افزود: بر اساس ماده 206 آیین‌نامه داخلی مجلس، پیش از آغاز جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی، نمایندگان مخالف و موافق وزیر در برگه‏‌هاى جداگانه و یا از طریق دستگاه الکترونیک ثبت نام مى‏‌کنند که در پایان دو تن از نمایندگان مخالف و دو تن از نمایندگان موافق با حفظ ترتیبِ یک­ مخالف و یک موافق، هرکدام به مدت 15 دقیقه برای موافقت و یا مخالفت‌شان از برنامه‌های وزیر پیشنهادی فرصت سخنرانی دارند.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در مجموع 30 دقیقه فرصت دارد تا از برنامه‌ها و دیدگاه‌هایش دفاع کند. البته بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس، رئیس‌جمهور نیز می‌تواند به مدت یک ساعت درباره برنامه‏‌های وزیر پیشنهادى مطالبی بیان کند.
مصری تصریح کرد: براساس آیین‌نامه داخلی مجلس، جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان 2/5 ساعت از وقت جلسه علنی فردا را به خود اختصاص می‌دهد.
وی همچنین با بیان اینکه مجلس در این هفته در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه جلسه علنی نخواهد داشت، گفت: پس از بررسی صلاحیت و رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، نمایندگان جهت سرکشی، به حوزه‌های انتخابیه‌ می‌روند و جلسه بعدی مجلس در روز یکشنبه، 26 آبان خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره پخش زنده جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از رسانه ملی، خاطر نشان کرد: براساس آیین‌‌نامه داخلی مجلس، جلسات علنی پارلمان به طور مرتب از شبکه رادیویی فرهنگ پخش می‌شود، اما مجلس در صورتی که صدا و سیما آمادگی داشته باشد، برای پخش زنده جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان آمادگی کامل دارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet