حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 10:31:49
سرویس بین الملل

سفر 2هیأت پارلمانی کره‌جنوبی به تهران

دو گروه پارلمانی کره جنوبی متشکل از کمیته بین‌الملل و کمیته آسیا و اقیانوسیه کنفرانس محیط زیست مجلس کره‌جنوبی هفته آینده به صورت جداگانه به تهران سفر می‌کنند.
سفر 2هیأت پارلمانی کره‌جنوبی به تهران دو گروه پارلمانی کره جنوبی متشکل از کمیته بین‌الملل و کمیته آسیا و اقیانوسیه کنفرانس محیط زیست مجلس کره‌جنوبی هفته آینده به صورت جداگانه به تهران سفر می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/45683.jpg سفر,2هیأت,پارلمانی,کره‌جنوبی,به,تهران Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیته بین‌الملل، تجارت و اتحاد پارلمان کره‌جنوبی به ریاست "هونگ چون" در قالب سفری 4 روزه، روز (دوشنبه 27 آبان) وارد تهران می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است که این هیأت پارلمانی در این سفر با علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس و رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و کره‌جنوبی دیدار و کفت‌‌وگو کند.

همچنین بر اساس برنامه اعلامی "لی جو یانگ" رئیس پارلمانی آسیا و اقیانوسیه کنفرانس محیط زیست و توسعه کره جنوبی به همراه هیأت همراه در روز (جمعه 24 آبان) وارد تهران شده و قرار است تا روز 27 آبان، اقامتی 3 روزه داشته باشند.

قرار است که لی‌جو‌یانگ در این سفر با محمدرضا تابش رئیس فراکسیون محیط‌زیست و توسعه‌پایدار مجلس درباره برگزاری کنفرانس محیط‌زیست در سال ‌آینده در تهران به بحث و گفت‌وگو بپردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet