عید سعید فطر
1392/08/18 11:43:22
سرویس فرهنگی
مظفر:

سجادی امید و انگیزه را به بدنه وزارت ورزش و جوانان تزریق می‌کند

رئیس معاونت نظارت قوانین مجلس درباره حضور نصرالله سجادی در وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور وی در این وزارتخانه می‌تواند روح امید و انگیزه را به بدنه این نهاد تزریق کند.
سجادی امید و انگیزه را به بدنه وزارت ورزش و جوانان تزریق می‌کند رئیس معاونت نظارت قوانین مجلس درباره حضور نصرالله سجادی در وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور وی در این وزارتخانه می‌تواند روح امید و انگیزه را به بدنه این نهاد تزریق کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43006.jpg سجادی,امید,و,انگیزه,را,به,بدنه,وزارت,ورزش,و,جوانان,تزریق,می‌کند Icana

حسین مظفر در گفت ‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، گفت: معرفی آقای سجادی به مجلس به‌عنوان وزیر پیشنهادی تصدی وزارت ورزش و جوانان امید و انگیزه را به بدنه این وزارتخانه تزریق خواهد کرد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان هم دارای تحصیلات آکادمیک در این زمینه و هم تجربیات گران‌سنگی در حوزه ورزش و جوانان است.

وی افزود: ایشان از مدیران با اخلاق، ارزشی و انقلابی دوران مدیریت شهیدان رجایی و باهنر بودند که مدت‌ها در آموزش و پرورش در ارتباط با ورزش جوانان و نوجوانان صادقانه تلاش کردند و سپس بقیه عمر خویش را تاکنون در تربیت بدنی گذراندند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد: سجادی با تصدی مسئولیت‌های متفاوت در عرصه تربیت بدنی، جوانان، آموزش و پرورش دارای کوله‌باری از تجربیات گران‌سنگ است که می‌تواند در ارتقای این وزارتخانه تاثیرگذار باشد.

مظفر گفت: آشنایی سجادی با بدنه بومی این وزارتخانه و آشنایی نیروهای تربیت بدنی با ایشان موجب افزایش امید و انگیزه در این وزارتخانه شده و بر همکاری و انسجام نیروها می‌افزاید، در حقیقت رأی مثبت به آقای دکتر سجادی هم رأی به فضیلت‌ها و هم تجربیات است.

رئیس معاونت نظارت قوانین مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انشاالله رأی قاطع نمایندگان محترم به سجادی موجب نشاط و پویایی نیروها و تقویت کارآمدی نامبرده خواهد شد و نامبرده با کسب رأی اعتماد از مجلس محترم می‌تواند به‌عنوان نماینده جامعه ورزشی در هیأت وزیران نقش‌آفرین باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet