حلول ماه ربیع الاول
1392/08/18 12:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی با اشاره به مذاکرات در حال انجام ایران و 5+1 تاکید کرد:

کاهش تحریم ها شرط لازم هر گونه توافق است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: فراز مهم از توافق ها بین ایران و ۵+۱ باید رفع تحریم ها باشد و این شرط لازم جمهوری اسلامی ایران برای هر گونه توافقی است.
کاهش تحریم ها شرط لازم هر گونه توافق است عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: فراز مهم از توافق ها بین ایران و 5+1 باید رفع تحریم ها باشد و این شرط لازم جمهوری اسلامی ایران برای هر گونه توافقی است. https://cdn.icana.ir/d/019/43291.jpg کاهش,تحریم,ها,شرط,لازم,هر,گونه,توافق,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علاالدین بروجردی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: حمایت از تیم هسته ای راهبرد نظام جمهوری اسلامی ایران است که توسط مقام معظم رهبری ترسیم شده است.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: همه موظف هستند از نیروهایی که در خط مقدم با دشمن در حال پیکار سیاسی  و بین المللی هستند مورد حمایت قرار گیرند.
بروجردی تصریح کرد: با توجه به این که دکتر عراقچی از دیپلمات های باسابقه و ورزیده وزارت امور خارجه است ، من فکر می کنم به خوبی بتوانند از منافع ملی ما دفاع کنند.
به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص ابعاد توافق بین جمهوری اسلامی ایران و 5 +1 گفت: فراز مهم از توافق ها بین ایران و 5+1 باید رفع تحریم ها باشد و این شرط لازم جمهوری اسلامی ایران برای هر گونه توافقی است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet