هدر موبایل
1392/08/18 11:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرمرادزهی:

فضای مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی ورزش خوب است

یک نماینده مجلس گفت: حدود یک هفته‌ای است که آقای سجادی در حال رایزنی با مجلس بوده و در این راستا با گروه‌ها و فراکسیون‌های مختلف دیدار داشته است بنابراین به دلیل تخصص و سابقه‌ای که دارد فضای مجلس نسبت به وی بهتر از قبل است.
فضای مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی ورزش خوب است یک نماینده مجلس گفت: حدود یک هفته‌ای است که آقای سجادی در حال رایزنی با مجلس بوده و در این راستا با گروه‌ها و فراکسیون‌های مختلف دیدار داشته است بنابراین به دلیل تخصص و سابقه‌ای که دارد فضای مجلس نسبت به وی بهتر از قبل است. https://cdn.icana.ir/d/019/44554.jpg فضای,مجلس,نسبت,به,وزیر,پیشنهادی,ورزش,خوب,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ هدایت‌الله میرمرادزهی نماینده سراوان، سیب و سوران، زابلی و مهرستان به جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان که فردا یکشنبه برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت: فضای مجلس در این خصوص نسبتا خوب است.
وی افزود: مجلس از آن جایی به دو وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان رای اعتماد نداد که دلیل آن نبود تخصص و نبود شرایط افراد معرفی شده بود.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اظهار داشت: حدود یک هفته‌ای است که آقای سجادی در حال رایزنی با مجلس بوده و در این راستا با گروه‌ها و فراکسیون‌های مختلف دیدار داشته است بنابراین به دلیل تخصص و سابقه‌ای که دارد فضای مجلس نسبت به وی بهتر از قبل است.
میرمرادزهی تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم که افراد متخصص، باسابقه و کاربلد تصدی وزارت ورزش و جوانان را برعهده بگیرند تا مشکلات موجود حل شود.
وی ابراز امیدواری کرد در صورت کسب رای اعتماد سجادی از مجلس براساس رسالتی که دارد تعامل با مجلس و سلامت بودن کار از مهمترین ویژگی‌ها مد نظر باشد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی یکشنبه 12 آبان‌ ماه، نامه اعلام وصول معرفی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را قرائت کرد که بر اساس این نامه، "نصرالله سجادی" از سوی دکتر روحانی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس معرفی شده است.

متن این نامه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی
با سلام
احتراما در اجرای اصل 133 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران شرح حال و برنامه جناب آقای دکتر "نصرالله سجادی" برای اخذ رای اعتماد جهت وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شود.
گفتنی است رئیس‌جمهور ابتدا مسعود سلطانی‌فر را به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس معرفی کرد، وی با عدم رای اعتماد نمایندگان روبرو شد.
در گام بعدی دکتر روحانی سیدرضا صالحی امیری را برای اخذ رای اعتماد به مجلس پیشنهاد داد که این بار هم نمایندگان با گزینه پیشنهادی رئیس‌جمهور مخالفت کردند.
اکنون سجادی برای تصدی مدیریت وزارت نوپای ورزش و جوانان به خانه ملت معرفی شده و باید تا روز یکشنبه 19 آبان و زمان برگزاری جلسه رای اعتماد، منتظر ماندو دید که این بار بهارستانی‌ها چه نظری درباره فرد مورد نظر دولت دارند.

** سجادی کیست؟
نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، با حکم سرپرست قبلی این وزارتخانه یعنی صالحی امیری به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان منصوب شده بود.
وی تاکنون سرپرستی کاروان‌های جمهوری اسلامی ایران در ۶ دوره بازی‌های المپیک تابستانی (از المپیک ۱۹۸۸ سئول تا ۲۰۰۸ پکن) ‌و ۹ دوره بازی‌های آسیایی را بر عهده داشته است.
سجادی که دانشیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران است، مسئولیت‌هایی از جمله قائم مقام سازمان تربیت بدنی (وزارت ورزش)، ریاست فدراسیون فوتبال، عضو شورای المپیک آسیا، معاونت تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، خزانه‌دار و دبیر کل کمیته ملی المپیک و … را بر عهده داشته است.
همچنین در زمینه علمی می‌توان به تالیف و ترجمه چندین کتاب در کنار نگارش چند ده مقاله مختلف علمی در زمینه‌های گوناگون و به ویژه مدیریت ورزشی توسط سجادی اشاره کرد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet