شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1392/08/18 11:36:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری:

سجادی دارای سوابق خوبی در حوزه ورزشی است / مجلس نگاه منفی به وزیر پیشنهادی ندارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: به‌نظر می‌رسد در مجلس نگاه منفی به سجادی وجود ندارد و شرایط برای رای اعتماد به این وزیر پیشنهادی دولت یازدهم مثبت است.
سجادی دارای سوابق خوبی در حوزه ورزشی است / مجلس نگاه منفی به وزیر پیشنهادی ندارد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: به‌نظر می‌رسد در مجلس نگاه منفی به سجادی وجود ندارد و شرایط برای رای اعتماد به این وزیر پیشنهادی دولت یازدهم مثبت است. https://cdn.icana.ir/d/019/42896.jpg سجادی,دارای,سوابق,خوبی,در,حوزه,ورزشی,است,/,مجلس,نگاه,منفی,به,وزیر,پیشنهادی,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان با اشاره به جلسه رای اعتماد خانه ملت به "نصرالله سجادی" سومین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، اظهار داشت: به‌نظر می‌رسد در مجلس نگاه منفی به سجادی وجود ندارد و شرایط برای رای اعتماد به این وزیر پیشنهادی دولت یازدهم مثبت است.
وی تصریح کرد: این نگاه مثبت به سجادی، به‌دلیل معرفی وی به عنوان سومین وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان نیست، بلکه به دلیل سوابق و فعالیت‌های سجادی در حوزه ورزش است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: در مجموع شرایط برای رای اعتماد به این وزیر پیشنهادی دولت"تدبیر و امید" شرایط خوبی است، چراکه وی ضمن آنکه با بدنه ورزش و جوانان آشنایی دارد، حاشیه خاصی نیز ندارد.
گفتنی است؛ "نصرالله سجادی" از سوی دولت تدبیر و امید به عنوان سومین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی شده پیش از این "رضا امیری‌صالحی" و "مسعود سلطانی‌فر" به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس معرفی، اما موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان نشدند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet